نشست مردمی فرماندار سپیدان با اهالی روستای رودشیر سفلی

مسائل ومشکلات اهالی روستای رودشیر سفلی از توابع بخش مرکزی شهرستان سپیدان با حضور شبیر زارع خفری فرماندار ،بخشدار بخش مرکزی و تعدادی از مسئولین شهرستان بررسی شد


به گزارش سپیدان فردا،شبیر زارع خفری فرماندار سپیدان به همراه قاسم پاک نژاد بخشدار بخش مرکزی و تعدادی از مسئولین شهرستان با حضور در روستای رودشیر سفلی از توابع بخش مرکزی مسائل ومشکلات مردم این منطقه را بررسی کرد.


شبیر زارع خفری فرماندار سپیدان در این نشست با بیان اینکه خدمت رسانی به روستاها و بررسی کمبودهای مردم از اولویت و وظیفه ما است ،اظهار داشت:امروز هویت ،عزت و افتخار ما از برکت خون پاک شهداست و خدمتگذاری به مردم افتخار بزرگی است ما نیزتمام سعی خود را برای حل مشکلات روستاها به کار میگیریم.
وی با اشاره به نقش محوری دهیاران واعضای شورا در عمران و آبادانی روستاها تاکید کرد:دهیاران و شوراها می تواند با برنامه ریزی برای روستا وتلاش در جهت پیگیری مسائل ومشکلات مردم باعث پیشرفت و توسعه در روستا شوند.


در ادامه نمایندگانی از مردم روستامهمترین مشکلات خود را درحوزه وضعیت آب شرب ،راه دسترسی ،برق و غیره رابیان نمودند که مسئولین دستگاهای مختلف نیز راهکارها واقدامات سازمانی خود جهت رفع و کاهش مشکلات عنوان شده مطرح نمودند و در پایان دستورات لازم جهت پیگیری و حل مسائل از طرف فرماندار صادر گردید.
گفتنی است ،در این نشست مرادی رئیس آبفای روستایی ،شیروانی دوست رئیس بنیاد مسکن وآریا رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نیز حضور داشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *