دیدار فرماندار سپیدان با دادستان جدید شهرستان

شبیر زارع خفری فرماندار سپیدان به همراه پاک نژاد بخشدار بخش مرکزی با حضور در محل دادگستری ، با سید عبدی محمودی اطهر دادستان عمومی و انقلاب جدید شهرستان دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش سپیدان فردا،فرماندار سپیدان در این دیدار ضمن تبریک انتصاب محمودی اطهربه سمت دادستان جدید شهرستان اظهار داشت: دستگاه قضایی در جامعه از حساسیت و اهمیت ویژه ای برخوردار است و تعامل و همکاری بین دستگاههای اجرایی و قضایی موجب آرامش و آسایش و امید در جامعه می شود.

زارع خفری با بیان اینکه نظام اسلامی ما بر اساس تعالی ارزش های اسلامی ، گسترش عدالت و برقراری آرامش و امنیت پایدار شکل گرفته است.تصریح کرد:امنیت عمومی در اثر تعامل مسئولان و برنامه ریزی منسجم به وجود می آید.

فرماندار سپیدان در ادامه ضمن تقدیر از حضور و عملکرد مثبت مجموعه دستگاه قضا در مقاطع مختلف در شهرستان سپیدان ابراز امیدواری کرد که وحدت، همدلی، همکاری و تعامل بین مسئولان در سطح شهرستان همانند گذشته ادامه یابد.

محمودی اطهر دادستان جدید سپیدان نیز در این دیدارضمن تشکر از حضور فرماندار ،بخشدار و تعدادی از روسای ادارات اظهار داشت:به یاری خداوند و همکاری وتعامل سایر دستگاههای شهرستان با تمام وجود در جهت توسعه و آبادانی شهرستان تلاش خواهیم کرد.

گفتنی است ،در این دیدارصمیمی مرادی رئیس آبفای روستایی و شیروانی دوست رئیس بنیاد مسکن شهرستان نیز حضور داشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *