سرپرست جدید تبلیغات اسلامی شهرستان سپیدان معارفه شد

طی مراسی با حضور فرماندار سپیدان و معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس ، حجت الاسلام سید نصرت الله احسانی فر به عنوان سرپرست جدید اداره تبلیغات اسلامی سپیدان معارفه شد.

به گزارش سپیدان فردا، مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سپیدان  با حضور شبیر زارع خفری فرماندار سپیدان، حجت الاسلام والمسلمین دانش معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس و جمعی از مسئولان، طلاب و روحانیان در سالن فرمانداری برگزار شد.

شبیر زارع خفری فرماندار سپیدان در این مراسم ضمن تبریک دهه امامت ولایت اظهار داشت:ما هرچه داریم از امامت و ولایت است چه خوب است ما در عمل نیز رهرو ولایت باشیم.

وی همچنین در ادامه از مردم شریف سپیدان و مسئولین شهرستان به جهت همراهی وهمکاری در برگزاری  برنامه های هفته دولت در شهرستان تقدیر وتشکر کرد.

زارع خفری با بیان اینکه هدف ما از خلقت خدمت است، تصریح کرد:ما در لباس و مسئولیت های مختلف علاوه بر اینکه در این دنیا باید پاسخگو باشیم در آخرت نیز ماخذه خواهیم شد و مردم نیز عملکرد ما را زیر نظر خواهند داشت اگر رفتار ما بد باشد قطعا نگرش مردم نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی بد خواهد شد پس لازم است ما مسئولین بدانیم که عمر ما کوتاه است و زمان مسئولیت ما نیز کوتاه تر است.

فرماندار سپیدان در خصوص تودیع و معارفه رئیس قدیم و جدید اداره تبلیغات اسلامی اظهار داشت:حاج آقا ارودا اهل علم و فضل بوده وهستند و از اینکه از فیوضات این عزیز بی بهره خواهیم شد ناراحت هستیم ولی از اینکه مسئولیت بالاتری رادر استان آغاز می کنند خوشحال هستیم و همچنین حضور حاج آقا احسانی فر در شهرستان که از روحانیون با سابقه ، بسیجی و رزمنده فعال هستند، جای خوشحالی برای ما است و قطعا مسئولین شهرستان هم براساس وظایف اداری و هم براساس انصاف خود اداره تبلیغات را همراهی کرده و خواهند کرد.

زارع خفری در پایان عزت واستقلال امروز را مدیون و مرهون خون شهدا و ایثار جانبازان و رزمندگان دانست وافزود:خانواده های شهدا انتظارسرکشی ما را ندارند ولی باید بدانیم که اگر ما خانواده شهدا را احترام وعزت کنیم در واقع به خود احترام و عزت گذاشته ایم پس اگر میخواهیم آنها را احترام کنیم به گونه ای این کار را انجام دهیم که عزت خود را حفظ کرده باشیم.

حجت الاسلام دانش معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس نیز در این مراسم ضمن تبریک دهه امامت و ولایت اظهار داشت:توسعه و رشد منهای توجه به مباحث فرهنگی امکان پذیر نخواهد بود در حقیقت فرهنگ روح جامعه است و می بایست روح جامعه سالم باشد تا  اقدامات سالم و تاثیر گذار در جامعه رخ دهد.

وی همچنین تاکید کرد:جامعه ما به این لحاظ  که یک جامعه دینی است می بایست یک جامعه فرهنگی متناسب با جامعه دینی داشته باشد و همچنین ضروری است یک خمیرمایه معنوی در زندگی ما باشد تا بتوانیم سالم زندگی کنیم.

حجت الاسلام دانش وظیفه سازمان تبلیغات را تبلیغات دینی برشمرد وافزود:امروز شیوه تبلیغات تغییر کرده است که باید از شیوه های نو در تبلیغات استفاده گردد و در همین راستا  قلم و نوع نگارش و همچنین نوع بیان باید تغییر کند و اساتید و مبلغین ما باید نوع گفتمان خود را تغییر دهند.

 

در پایان این مراسم حجت الاسلام سید نصرت الله احسانی فر به عنوان سرپرست جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سپیدان معارفه و از زحمات حجت الاسلام عبدالعظیم ارودا رئیس پیشین این اداره تقدیر شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *