پیام تشکر فرماندار سپیدان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن

مهندس جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان با صدور پیامی از حضور حماسی و شکوهمند مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان سپیدان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر کرد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان، در پیام فرماندار سپیدان آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم

حضور حماسی و باشکوه ملت قدرشناس ایران اسلامی بویژه مردم مومن ،انقلابی و همیشه درصحنه ی شهرستان سپیدان در راهیپمایی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اقیانوس عظیمی از ایمان، اتحاد، همبستگی و پیوند دوباره ملت با نظام و آرمان های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشت و موجب تقویت نظام و خنثی شدن توطئه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گردید.
بی تردید این حضور عظیم و حماسی برگ زرین دیگری را در تاریخ سراسر حماسه و ایثار و افتخار ایران اسلامی و این خطه از میهن عزیزمان، ثبت کرد.
اینجانب به عنوان خدمتگزار مردم و نماینده دولت تدبیر و امید بر خود وظیفه می دانم ضمن تبریک این حماسه بزرگ،از حضور آگاهانه و حماسی یکایک مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان سپیدان و بخش های تابعه شهرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی نموده و سعادت، سربلندی و بهروزی همگان را در مسیر دستیابی همه جانبه به آرمان‌های تابناک انقلاب اسلامی، از درگاه خداوند منان مسألت می‌نمایم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *