فرماندار سپیدان در آئین جشن ۴۰ ساله انقلاب در هماشهر بخش همایجان: انقلاب ما انقلاب ارزش هاست

فرماندار سپیدان با بیان اینکه انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی و ارزشی بود، اظهار داشت: مردم ما برای تحصیل آزادی ،استقلال وبرقراری یک نظام مردم سالار دینی انقلاب کردند.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،مراسم جشن بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضور جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان ،سید عبدالرحمن موسوی انور امام جمعه سپیدان،سجادخسروانیان بخشدار بخش همایجان و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم در هماشهر بخش همایجان برگزار شد.


فرماندار سپیدان در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر و با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل وشهدای گرانقدر انقلاب ،اظهارداشت:یکی از رویدادها و پدیده های سیاسی و اجتماعی قرن بیستم وقوع انقلاب اسلامی بوده که با هدف برچیدن ظلم و استبداد و استکبار و برپایی عدل ،برابری و برادری به رهبری بنیان گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) شکل گرفت انقلابی که در تاریخ بی نظیر و بی مانند است.


جمال جوادی جهرمی رهبری امام راحل ،اتحاد، همبستگی و وحدت کلمه و اعتقاد به ارزش های اسلامی را سه عامل پیروزی انقلاب برشمرد و افزود: انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی و ارزشی بود و مردم ما برای تحصیل آزادی ،استقلال وبرقراری یک نظام مردم سالار دینی انقلاب کردند.


نماینده عالی دولت در سپیدان استقلال و آزادی در تمامی حوزه های سیاسی،اقتصادی،کشاورزی ،فرهنگی،بهداشتی،آموزشی و غیره را از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت:کشور ما قبل از انقلاب در تمامی زمینه ها به بیگانگان و در راس آنها به کشور آمریکا وابستگی صرف و مطلق داشت اما امروز ما به خود می بالیم که به برکت انقلاب و با تکیه بر اراده عمومی می توانیم کشور خود را در همه زمینه ها تامین کنیم.

  • ث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *