فرماندار سپیدان در دیدار با خانواده های معظم شهیدان :پاسداری و ادامه راه شهدا ضامن بقاء و تداوم انقلاب اسلامی است

فرماندار سپیدان در دیدار با خانواده های معظم شهیدان شریفی،امامی و عسکری، پاسداری و ادامه راه شهدا را ضامن بقاء و تداوم انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: تاریخ انقلاب اسلامی ایران یادآور ایثارگری و جانفشانی شهدای گرانقدری است که برگ زرینی را رقم زدند و امروز ما هم باید پاسدار خون شهدا و ادامه دهنده راه آنها باشیم.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،به مناسبت گرامی داشت ایام الله دهه فجر و بزرگداشت یاد و مقام شهدای انقلاب اسلامی ، جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان به اتفاق سجاد خسروانیان بخشدار بخش همایجان و چند تن از مسئولین شهرستان با خانواده های معظم شهیدان والامقام یوسف و یعقوب امامی ،ایرج شریفی و مصطفی عسکری دیدار و گفتگو کرد.


فرماندار سپیدان در این دیدار ضمن تبریک ایام پر فروغ فجر، نقش شهدا را در پیروزی انقلای اسلامی غیرقابل انکار توصیف کرد و اظهار داشت: زبان از وصف ویژگی های شهدا قاصر است، چرا که شهدا در جایگاه ˈعندربهم یرزقونˈ قرار دارند و این بالاترین مقام است که جز انبیاء کسی به آن نمی رسد.


جمال جوادی جهرمی پاسداری و ادامه راه شهدا را ضامن بقاء و تداوم انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: تاریخ انقلاب اسلامی ایران یادآور ایثارگری و جانفشانی شهدای گرانقدری است که برگ زرینی را رقم زدند و امروز ما هم باید پاسدار خون شهدا و ادامه دهنده راه آنها باشیم.


نماینده عالی دولت با اینکه جانفشانی شهدای والامقام و صبر و تحمل خانواده های معظم آنان همواره باید ذکر شود، ادامه داد: خانواده های شهدا حق بزرگی بر مردم و مسوولان دارند و همواره باید تکریم و تجلیل شوند.


در پایان فرماندار سپیدان با اهدا لوح سپاس وهدایا از خانواده های معظم شهیدان والامقام یوسف و یعقوب امامی ،ایرج شریفی و مصطفی عسکری تجلیل کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *