در سومین روز از دهه مبارک فجر صورت گرفت:افتتاح و کلنگ زنی۳۳ پروژه عمرانی در بخش مرکزی سپیدان

همزمان با سومین روز دهه پرفروغ فجر ۹۷، با حضور جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان ،سعید کریمی بخشدار بخش مرکزی وچند تن از مسئولان شهرستان ۳۳پروژه عمرانی، خدماتی، بهداشتی و آبرسانی با اعتباری بالغ بر ۱۲۷ میلیارد و ۸۹ میلیون تومان افتتاح و کلنگ زنی شد.


فرماندار سپیدان در آئین افتتاح پروژ های بخش مرکزی ضمن تبریک فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با گرامیداشت یاد خاطره ی بنیان گذار انقلاب و شهدای انقلاب اسلامی ،اظهار داشت:شهرستان سپیدان از ظرفیت های بسیار خوبی در حوزه گردشگری،صنعت و کشاورزی برخوردار است و رویکرد ما و مدیران ارشد شهرستان نیز مبتنی بر ایجاد زیر ساخت ها در همه زمینه هایی که منجر به بالندگی ،پویایی و ترقی اقتصاد معیشتی مردم این شهرستان باشد خواهدبود و امیدواریم در سایه ارتباط دوجانبه مردم و مسئولان بتوانیم زمینه خدمتگزاری مضاعف برای مردم که بعنوان ولی نعمتان و صاحبان اصلی نظام هستند را فراهم کنیم.


جمال جوادی جهرمی با اشاره به دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول طول چهار دهه گذشته،بیان داشت: امروز خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی برای مردمی که در دوران قبل از انقلاب با حداقل امکانات و با سختی و دشواری گذران زندگی می کردند کاملا مشهود و مملموس است و ما باید قدردان  نعمت جمهوری اسلامی باشیم.


نماینده عالی دولت با بیان اینکه دولت تدبیر امید بیشترین خدمات را طول این چهار دهه داشته است،تصریح کرد:دامنه و گسترده خدمات و تلاش های دولت در جهت ارتقاء کمی و کیفی رفاه مردم روز افزون است  و امروز نیز شاهد ارائه بخشی از این تلاش و خدمات در بخش مرکزی شهرستان سپیدان هستیم.


این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: امروز تعداد ۳۳ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۲۷ میلیارد و ۸۹میلیون تومان در بخش مرکزی مورد افتتاح وکلنگ زنی خواهد شد، که از این تعداد ۳۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید و کلنگ آغاز عملیات اجرایی ۳ پروژه با اعتبار ۱۲۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان نیز به زمین خورد.

گفتنی است ،افتتاح پروژه آبرسانی به روستای بردزرد و اسفیان،افتتاح  اقامتگاه بوم گردی فانوس،افتتاح مجتمع توریستی گردشگری مشکات از جمله پروژه های بود که در این روز در بخش مرکزی افتتاح وبه بهره برداری رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *