تلاش در راستای تقویت امید در بین مردم/خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی فراتر از ایام الله دهه فجر تبیین و تشریح شود

فرماندار سپیدان در دیدار با امام جمعه شهرستان بر تقویت نقطه امید در بین مردم تاکید کرد و اظهار داشت : خدمات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید فراتر از ایام الله دهه فجر و در تمام زمان ها و مکان بیان و تشریح شود.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،به مناسبت ایام دهه مبارک فجر،جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان به همراه سعید کریمی بخشدار بخش مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستان با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام والمسلین سید عبدالرحمن موسوی انور امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان سپیدان دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار سپیدان در این دیدار  ضمن تبریک فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب،اظهار داشت:مجموعه مدیران شهرستان مجموعه خدوم و زحمتکش و فعال با رویکرد خدمتگزاری در راستای  توسعه و آبادانی سپیدان تلاش می کنند و علاقه مند هستند با عملکرد خودشان درخشش نظام جمهوری اسلامی را تقویت کنند.

جمال جوادی جهرمی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در شهرستان سپیدان،بیان داشت:قبل ز انقلاب هیچ کدام از ۲۵۰ روستای شهرستان سپیدان از نعمت برق و گاز برخوردار نبوده اند اما به برکت استقرار جمهوری اسلامی قریب ۲۰۰ روستا در شهرستان از نعمت گاز و تمام روستاهای بالای پنج خانوار نیز از نعمت برق برخوردار هستند.

فرماندار سپیدان در ادامه افزود:مساحت آسفالت قبل از انقلاب در این شهرستان ۸۰ کیلومتر ولی امروز به ۷۲۰ کیلومتر افزایش پیدا کرده است و تعداد مدارس از ۵۱ باب به ۲۷۴ باب مدرسه افزایش و بیش از ۱۸۰ روستای شهرستان از نعمت آب شرب آشامیدنی برخوردار شده اند که باید قدر این نعمت و برکات نظام  مقدس جمهوری اسلامی را بدانیم و در جهت صیانت از این موهبت های الهی تلاش کنیم.

جمال جوادی جهرمی بر تقویت نقطه امید در بین مردم تاکید کرد و اظهار داشت : خدمات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید فراتر از ایام الله دهه فجر و در تمام زمان ها و مکان بیان و تشریح شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *