افتتاح نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب در شهرستان سپیدان

همزمان با دومین روز از دهه پرفروغ فجر، نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی با حضور فرماندار سپیدان،امام جمعه سپیدان،شهردار شهر اردکان و جمعی از مسئولان شهرستان در پایانه مسافربری امام خامنه ای شهر اردکان سپیدان افتتاح شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،فرماندار سپیدان در حاشیه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در پایانه مسافربری امام خامنه ای شهر اردکان اظهار داشت: نمایشگاه کنونی دستاورد‌های انقلاب نتیجه تلاش مدیران سازمان ها و دستگاه‌های اجرایی شهرستان برای به نمایش گذاشتن بخشی از دستاورد‌های چهل سال گذشته است.


جمال جوادی جهرمی با اعلام اینکه دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این چهل ساله در قالب یک نمایشگاه نمی‌گنجد، اضافه کرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی طی این مدت در تمام عرصه‌ها قابل تقدیر است چرا که مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی با تمام محدودیت‌ها وتحریم ها از هیچ تلاشی چشم پوشی نکردند.


نماینده عالی دولت در سپیدان در پایان یادآور شد:نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی شهرستان سپیدان به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی روزها از ساعت ۹صبح تا ۱۲ ظهر و از ساعت ۱۵ عصر تا ۲۰ شب برای علاقه‌مندان دایر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *