رفع مشکلات زمین واگذاری برای ساخت زندان در سپیدان پیگیری شود

فرماندار سپیدان بر لزوم پیگیری و رفع موانع و مشکلات زمین واگذاری برای ساخت زندان در شهرستان سپیدان از طریق اداره کل راه و شهرسازی استان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان ،مرتضی نظری معاون اداری مالی زندان های فارس با حضور در دفتر فرماندار سپیدان با جمال جوادی جهرمی فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار سپیدان در این دیدار با اشاره به نبود زندان در  شهرستان،اظهار داشت:یکی از مصادیق حقوق شهروندی این است که ما شرایطی را مهیا کنیم که خانواده ها در نزدیکترین محل سرپرست خود را که به هر دلیل قانونی زندانی شده ملاقات کنند  اما متاسفانه بخاطر نبود زندان فعلاً خانواده های زندانیان سپیدانی جهت دیدار با زندانیان خود مجبور هستند به زندان شیراز بروند و این خود آسیب زا می باشد و مخاطرات خاص جاده ای را نیز در پی دارد.

جمال جوادی جهرمی با بیان اینکه در گذشته زمینی به مساحت ۲ هکتار واقع در روستای جوزکنگری از توابع بخش مرکزی جهت احداث زندان پیش بینی شده است ،تصریح کرد:تحویل این زمین  به اداره کل زندان های فارس به جهت وجود معارض با محدودیت هایی مواجه است.

نماینده عالی دولت در سپیدان در ادامه بر لزوم پیگیری و رفع موانع و مشکلات زمین واگذاری برای ساخت زندان در شهرستان سپیدان از طریق اداره کل راه و شهرسازی استان تاکید کرد و افزود:می بایست رایزنی ها و پیگیری های لازم از سوی اداره راه شهر سازی شهرستان با مسئولان اداره کل این اداره انجام شود تا بتوان موانع و مشکلات این زمین را برطرف کرده و برای ساخت زندان سپیدان  تحویل اداره کل زندان های فارس شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *