دیدار فرماندار سپیدان با مدیرکل امور عشایر استان فارس

بمنظور بررسی مسائل و مشکلات عشایر شهرستان،مهندس جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان با مدیرکل امور عشایر استان فارس دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان، جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان به اتفاق علی گرجی رئیس اداره امور عشایر شهرستان با حضور در اداره کل امور عشایر استان فارس با روح الله بهرامی مدیرکل امور عشایر فارس دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار سپیدان در این دیدار با اشاره به ضرورت خدمات رسانی بیشتر به عشایر به عنوان سرمایه های نظام، اظهار داشت:عشایر قشر مولد، زحمت کش و درآمدزای کشور هستند که محرومیت های زیادی دارند که ضروریست خدمات رسانی  مطلوب و توجه بیش از پیش  به این قشر مولد در دستور کار قرار گرفته شود.

جمال جوادی جهرمی حمایت از قشر عشایری کشور را نیازمند برنامه ریزی مدون دانست و افزود:باید برای حفظ و رونق‏بخشی فعالیت‏های این قشر زحمت‏کش که زندگانی بر پایه معیارهای ارزشی را در دستور کار خود قرار داده‏اند، همواره تلاش کرد و از هر ظرفیتی برای حمایت از آنان و پیشبرد امورشان استفاده کرد.

نماینده عالی دولت در سپیدان همچنین خاطر نشان کرد:معرفی سبک زندگی عشایری و بکار گیری آن در صنعت گردشگری
می تواند به بقای این جوامع کمک کرده و علاوه بر حفاظت از فرهنگ اصیل جوامع عشایری، به ایجاد معیشت پایدار و اعطاء هویت به این اقوام کمک کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *