پیگیری واجرای طرح سایت دفن زباله اولویت اصلی حوزه مدیریت پسماند شهرستان سپیدان

فرماندار سپیدان در جلسه کارگروه مخاطرات زیست محیطی ساخت سایت زباله در سه بخش شهرستان سپیدان را امری ضروری دانست واظهار داشت: یکی از اولویت های مهم کاری در حوزه مدیریت پسماند شهرستان سپیدان، پیگیری و اجرای طرح سایت دفن زباله می باشد که همه دستگاههای ذیربط باید به طور جدی این امر را پیگیری نمایند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،جلسه کارگروه مخاطرات زیست محیطی شهرستان سپیدان به ریاست جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان و با حضور سعید کریمی بخشدارمرکزی ،خسروانیان بخشدار همایجان و سایر اعضا این کارگروه در دفتر فرماندار برگزار شد.

فرماندار سپیدان در این جلسه داشتن یک جامعه با سلامت کامل به لحاظ محیط زیستی را وظیفه همه مسئولین دانست و اظهار داشت:تمامی ادارت باید نسبت به هماهنگی و همکاری همه جانبه با هم تلاش نمایند تا محیطی سالم و به دور از مخاطرات طبیعی در شهرستان سپیدان داشته باشیم.

جمال جوادی جهرمی ساخت سایت زباله در سه بخش شهرستان سپیدان را امری ضروری دانست واظهار داشت: یکی از اولویت های مهم کاری در حوزه مدیریت پسماند شهرستان سپیدان، پیگیری و اجرای طرح سایت دفن زباله می باشد که همه دستگاههای ذیربط باید به طور جدی این امر را پیگیری نمایند.

رئیس کارگروه مخاطرات زیست محیطی شهرستان سپیدان در ادامه سخنان خود به زباله های موجود در حاشیه جاده ها اشاره و تصریح کرد : همه مسئولین ذیربط چه در حوزه شهری و چه در حوزه روستایی درخصوص جلوگیری از انباشت زباله در حاشیه راهها و ساماندهی آنها کنترل و پیگیری های لازم را داشته باشند و در این خصوص هیچ گونه قصوری پذیرفته نمی شود .

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *