صندوق های خرد زنان روستایی شهرستان سپیدان الگوی موفق اقتصاد مقاومتی

فرماندار سپیدان در جمع چند تن از بانوان فعال  عضو صندوقهای خرد اعتبارات زنان روستایی در بخش بیضا ،صندوق‌های اعتبارات خرد زنان روستایی شهرستان را الگوی موفق اقتصاد مقاومتی در راستای توانمندسازی زنان روستایی دانست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان به اتفاق باصری رئیس جهاد کشاورزی ،هوشمندی رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی ،گودرزی رئیس صندوق کارآفرینی امید شهرستان و چند تن از کارشناسان این حوزه  از فعالیت های زنان روستایی عضو صندوق اعتبارات خرد در روستای های بخش بیضا بازدید کرد.

فرماندار سپیدان در حاشیه این بازدیدها با اشاره به نقش موثر و جایگاه ویژه زنان روستایی در توسعه روستاها و کمک به افزایش درآمد سالانه اقتصادی خانوار،اظهار داشت:موجب خرسندی است که امروز بانوان هم پای مردان در فعالیت های اقتصادی ،اجتماعی ،سیاسی و حتی دفاعی نقش موثری دارند و توانسته اند کارنامه مثبت و درخشانی از خود ارائه دهند.

جمال جوادی جهرمی در ادامه اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب در سال های اخیر همواره بر اهمیت تقویت زیر ساخت های اقتصاد و ضرورت توجه به مباحث اقتصاد مقاومتی تاکید  کرده اند و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری موضوع اقتصاد مقاومتی جز سیاست ها واهداف برنامه ریزان و در دستور کار دولت یازدهم و دوازدهم قرارگرفت که مدیران و خدمتگزاران دولت در سطوح مختلف در این چارچوب حرکت می کنند.

فرماندار سپیدان صندوق‌های اعتبارات خرد زنان روستایی شهرستان را الگوی موفق اقتصاد مقاومتی در راستای توانمندسازی زنان روستایی دانست واظهار داشت:امروز بانوان نیز با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری و در راستای سیاست های دولت با تشکیل صندوق‌های اعتبارات خرد زنان روستایی در کنار همدلی و همگرایی منجر به ایجاد اشتغال و تولید درآمد در جوامع روستایی شده اند که قابل تحسین می باشد.

این مقام مسئول در پایان  از وجود صندوق و عملکرد و فعالیت های آن ابراز خرسندی کرد و  بر همکاری ومساعدت بیش از پیش  دستگاههای متولی بویژه صندوق کارآفرینی امید و اداره تعاون کار و رفاه شهرستان در راستای حمایت و توسعه فعالیت های آنها  تاکید و دستورات لازم را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،در این بازدیدها از دو تن از بانوان فعال عضو صندوق خرد روستایی بخش بیضا یا اهدا هدایا تقدیر شد.

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *