فرماندار سپیدان خواستار افزایش میزان سهمیه کالاهای اساسی تنظیم بازاری در شهرستان شد

فرماندار و رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان سپیدان با اشاره به کمبود و نارسایی هایی که در زمینه تامین اقلام ضروری مردم وجود دارد خواستار افزایش میزان سهمیه کالاهای اساسی تنظیم بازاری شهرستان از سوی مسئولان استانی شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،جلسه ستاند تنظیم بازار شهرستان سپیدان به ریاست جمال جودی جهرمی فرماندارسپیدان و با حضور رحیمی رئیس اداره تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان فارس،حسنی رئیس اداره بازرگانی داخلی سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس وسایر اعضا این ستاد در دفتر فرماندار برگزار شد.

فرماندار سپیدان در این جلسه با اشاره به اهمیت و رویکرد ستاد تنظیم بازار ،اظهار داشت:علی رقم پیگیری ها و مکاتبات مسئولان محلی ،شهرستان سپیدان با مشکلات کمبود ونارسایی هایی در زمینه تامین اقلام ضروری مردم مثل گوشت سفید،گوشت قرمز و… مواجهه است.
جمال جوادی جهرمی ناکافی بودن وعدم پاسخگویی سهمیه ها ،اختصاص سود ناچیز به عاملین توزیع و همچنین وجود تناقض در بخشنامه های ارسالی از سوی دستگاههای متولی را از جمله این مشکلات برشمرد وافزود:شهرستان سپیدان به جهت پتانسیل و ظرفیتی که در حوزه گردشگری دارد به طور متوسط روزانه میزبان ۳۰ هزار گردشگر است که که در ایام تعطیل این آمار به بیش از ۳۰۰ هزار نفر گردشگر افزایش می بابدکه می بایست حداقل به مقدار جمعیت مقیم شهرستان سهمیه شناور برای این شهرستان در نظر گرفته شود.

 

نماینده عالی دولت در سپیدان ناکافی بودن سهمیه گاز مایع و عدم مدیریت درست شرکت های توزیع کننده را از دیگر مشکلات شهرستان عنوان کرد وافزود:شرکت تامین و توزیع کننده گاز مایع مکلف به هستند سهمیه را حمل توزیع کنند اما  متاسفانه شرکت ها توزیع کننده گاز مایع در استان از بی اطلاعی عاملین توزیع در شهرستان سوء استفاده می کنند و هزینه حمل را عاملین تحمیل می کنند و این امر موجب افزایش قیمت مصوب می شود.

فرماندار و رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان سپیدان در این جلسه خواستار افزایش میزان سهمیه کالاهای اساسی تنظیم بازاری شهرستان وهمچنین اعمال نظارت دقیق بر نحوه تامین و توزیع این اقلام از سوی مسئولان استانی شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *