بازدید سرزده فرماندار سپیدان و مدیر کل بحران استان فارس از محورهای موصلاتی شهرستان و مجموعه تفریحی ورزشی پولادکف

جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان به اتفاق آزادی مدیر کل بحران استانداری  فارس ضمن بازدید از محور های موصلاتی شهرستان با حضور  در مجموعه تفریحی – ورزشی پولادکف از قسمت های مختلف این مجموعه بازدیدکردند.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،  شهرستان سپیدان ،جمال جوادیجهرمی فرماندار سپیدان به اتفاق  آزادی مدیرکل بحران استانداری فارس و ضمن حضور در مجموعه پولادکفضمن بازدید از محور های موصلاتی شهرستان با حضور  در مجموعه تفریحی – ورزشی پولادکف از قسمت های مختلف این مجموعه بازدیدکرد و از در جریان نحوه خدمات رسانی این مجموعه به هموطنان قرار گرفت.


جوادی فرماندار سپیدان با بیان مشکلات محور مواصلاتی و ترافیکی شهرستان در روزهای تعطیل و به خصوص برفی از مدیر کل بحران استان خواست تا ضمن مطالعه و بررسی موارد موجود در تاسیس اعتبارات لازم جهت رفع مشکلات مطروحه همکاری لازم را به عمل آورند.
آزادی مدیر کل بحران استان نیز با توجه به مشاهده مشکلات موجود در این شهرستان قول مساعد داد تا در اولین فرصت با برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیریت  بحران فارس در سپیدان به این موارد رسیدگی و اقدامات لازم جهت رفع آن صورت گیرد .
در این بازدید غلامی رئیس جمعیت هلال احمر سپیدان و  عارفی دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان  نیز حضور داشتند .

گفتنی است،مجموعه تفریحی ورزشی پولادکف با ۵۰ هکتار وسعت دومین پیست اسکی بزرگ و بین‌المللی ایران است که در شهرستان سپیدان و ۸۵ کیلومتری شمال غرب شیراز و ۱۵ کیلومتری شهر اردکان واقع شده است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *