خدمت به زائرین امام حسین (ع) و اهل بیت (ع) از اجر معنوی ولایی برخوردار است/تجلیل از خیرین وخادمین موکب امام حسن عسکری (ع) در سپیدان

فرماندار سپیدان با قدردانی از همه کسانی که در موکب امام حسن عسکری (ع) در اربعین حسینی تلاش کردند،اظهار داشت: خدمت به زائرین امام حسین (ع) و اهل بیت (ع) از اجر معنوی ولایی برخوردار است که برکات و ثواب غیر قابل وصفی دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،طی مراسمی با حضور جمال جوادی فرماندار شهرستان سپیدان،حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالرحمن موسوی انور امام جمعه سپیدان،نادر ضیائی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار سپیدان ،سرهنگ رستمی فرمانده سپاه،سرهنگ محمدی فرمانده انتظامی و برخی از مسئولین شهرستان از خیرین و خادمین موکب امام حسن عسکری (ع)در محل مسجد جامع شهر اردکان تجلیل شد.

فرماندار سپیدان در این مراسم با بیان اینکه خیران و نیکوکاران براساس یک جهان‌بینی دقیق این راه را انتخاب کرده‌اند،اذعان داشت:همچنان که زیارت، امری شریف و مقدس است، خدمت رسانی به زائر نیز امری شریف و مقدّس است.

جمال جوادی جهرمی خدمتگزاری به زائران رابه عنوان امری نیکو ،پسندیده و معنوی برشمرد واظهار داشت: در روایات و احادیث درباره فضیلت خدمت رسانی به مومن بسیار تاکید شده است و فضیلت خدمت به افراد با ایمانی که از دور و نزدیک به زیارت مراقد منوّر خاندان رسالت آمده اند بسیار ارزشمند است.

فرماندار سپیدان با قدردانی از همه کسانی که در موکب امام حسن عسکری (ع) در اربعین حسینی تلاش کردند،اظهار داشت: خدمت به زائرین امام حسین (ع) و اهل بیت (ع) از اجر معنوی ولایی برخوردار است که برکات و ثواب غیر قابل وصفی دارد.

در پایان این مراسم از خیرین و خادمین موکب امام حسن عسکری علیه السلام با اهداء لوح تقدیروهدایا تقدیر و تشکر شد.

 

به گزارش روابط عمومی سپیدان،موکب امام حسن عسکری علیه السلام شهرستان سپیدان در دومین سال متوالی در شهر مقدس کربلا و در فاصله ۷۵۰ متری حرم مطهر امام حسین علیه السلام با اسکان شبانه روزی ۱۳۰۰ نفر و طبخ و توزیع ۲۵۰۰ الی ۳۰۰۰ دست غذا در هر وعده صبحانه، ناهار و شام از زوار سید الشهدا علیه السلام پذیرایی کرد.
.
لازم بذکر است این موکب ان شاء الله از هم اکنون در تدارکات برپایی موکب با امکانات و ظرفیت بیشتر در سال آینده می باشد که مردم و خیرین میتوانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را از هم اکنون با مراجعه به دفتر امام جمعه سپیدان تحویل دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *