آئین افتتاح پنجمین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در سپیدان

آیین افتتاح نمادین پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای با شرکت دانش آموزان مقطع ابتدایی در سالن ورزشی آموزش وپرورش  شهرستان و با حضور  فرماندار سپیدان ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان،رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان ،جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای دولتی شهرستان و جامعه ورزشی و دانش آموزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،راسم افتتاحیه پنجمین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شهرستان سپیدان با حضور  جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان ، فرشاد حیاتی مدیر آموزش و پرورش شهرستان،فرامرز عمادی رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای دولتی شهرستان و جامعه ورزشی و دانش آموزان دختر و پسر مقطع ابتدایی در سالن ورزشی آموزش و پرورش برگزار شد.

فرماندار سپیدان در این مراسم المپیاد ورزشی درون مدرسه ای را یکی از برنامه های ارزشمند دولت تدبیر و امید عنوان کرد واظهار داشت: در این المپیاد دانش آموزان در راستای اجرای سند تحول بنیادین برنامه ریزی شرکت می کنند تا بتوان دانش آموزان علاقه مند و مستعد را کشف و جذب و به مسابقه ورزشی قهرمانی هدایت کرد.

جوادی جهرمی در ادامه افزود:مشارکت پذیری و شناسایی استعداد های ورزشی دانش آموزان یکی از اهداف برگزاری المپیادهای ورزشی درون مدرسه ای بوده و این المپیاد در بالا بردن سطح آمادگی جسمانی دانش آموزان و ایجاد انگیزه و افزایش گرایش دانش آموزان به مدرسه و ورزش مثمر ثمر واقع می شود.

نماینده عالی دولت در سپیدان ورزش را جز جدایی ‌ناپذیر تعلیم و تربیت و وسیله‌ای برای رسیدن به سلامت جسمی و روحی دانست وتاکید کرد:نوجوانان امروزی پدر و مادران آینده هستند پس لازم است جسم و روحی سالم و سلامت داشته باشند.

این مقام مسئول در پایان یادآورشد:المپیادهای ورزشی درون مدرسه ای یکی از ظرفیت های بسیار مهم در رشد و تربیت دانش آموزان است و باید خانواده ها و مربیان به این المپیادها توجه ویژه ای داشته باشند.

گفتنی است ،پنجمین دوره المپیاد ورزشی  در رشته های  والیبال،فوتسال،هندبال،کشتی،تنیس روی میز،بدمینتون،بسکتبال،بازی بومی محلی وگوشتیرچو در مدارس برگزار می شود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *