لزوم ترویج کتاب‌خوانی الکترونیکی در فضای مجازی

فرماندار سپیدان بر لزوم ترویج کتابخوانی الکترونیکی در فضای مجازی جهت ترویج کتابخوانی تاکید کرد واظهار داشت:امروزه فضای مجازی یکی از عرصه‌های مهم و در دسترس عموم مردم است که می‌توانیم از این ظرفیت برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی استفاده کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،در آستانه هفته کتاب و کتابخوانی ،جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سپیدان به ریاست جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان و با حضور نادر ضیائی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار سپیدان و سایر اعضا این انجمن در سالن فرمانداری برگزار شد.

فرماندار سپیدان در این جلسه با اشاره میزان پیشرفت فرهنگ در هر جامعه بستگی تنگاتنگی به میزان مطالعه فردی و برخورد شایسته افراد آن جامعه با کتاب دارد،اظهار داشت:توسعه فرهنگی هر کشوری در گروی اهمیت دادن به کتاب و افزایش نرخ سرانه کتابخوانی است.

با بیان اینکه امروزه مشغله های کاری و مشکلات فردی فرصت کتابخوانی را برای مردم و مسوولان بسیار کم کرده است،تصریح کرد:در زمینه کتابخوانی نباید به شیوه‌های سنتی کفایت کرد.

جمال جوادی جهرمی بر لزوم ترویج کتابخوانی الکترونیکی در فضای مجازی جهت ترویج کتابخوانی تاکید کرد واظهار داشت;امروزه فضای مجازی یکی از عرصه‌های مهم و در دسترس عموم مردم است که می‌توانیم از این ظرفیت برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی استفاده کنیم.

رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سپیدان در پایان با توجه به در پیش بودن هفته کتاب و کتابخوانی خواستار تدوین برنامه‌های فرهنگی مرتبط با مباحث کتاب و کتابخوانی شد و افزود:کتابخانه های عمومی در ترویج فرهنگ کتابخوانی نقش مهمی را بر عهده دارند، اما میبایست آنها هم در زمینه استفاده از کتب دیجیتال و به روز رسانی تجهیزات و فضای داخلی حرکت جدیدی را داشته باشند.

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *