ضرورت ایجاددهکده‌های توریستی و تفریحی درشهرستان سپیدان

فرماندار سپیدان با اشاره به ظرفیت های گردشگری شهرستان، اظهار داشت:احداث دهکده های توریستی و تفریحی در این شهرستان جهت توسعه منطقه و ایجاد اشتغال ضروری است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،به منظورفراهم سازی زمینه جذب سرمایه گذار در جهت احداث دهکده توریستی و تفریحی در شهرستان سپیدان ،کارگروه گردشگری با حضور سید علاالدین خادم نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی،جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان،مصیب امیری مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس،مهرزاد بوستانی مدیر کل منابع طبیعی فارس ،نادر ضیایی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار سپیدان ،بخشداران تابعه و جمعی از مدیران استانی وشهرستانی در منطقه گردشگری ششپیر بخش مرکزی سپیدان برگزار شد.

فرماندار سپیدان با اشاره به اهمیت صنعت گردشگری،اظهار داشت:امروزه صنعت گردشگری به‌عنوان یکی از صنعت‌های درآمدزا در دنیا مطرح است و همین امر سبب شده بسیاری از کشورها از همه توان خود برای توسعه این بخش استفاده کنند.

جمال جوادی جهرمی با بیان اینکه سپیدان دارای جاذبه‌های گردشگری متعددی است که در صورت فراهم کردن بسترهای مورد نیاز به توسعه صنعت گردشگری منجر می‌شود ،تصریح کرد:احداث دهکده های توریستی و تفریحی در این شهرستان جهت توسعه منطقه و ایجاد اشتغال ضروری است لذا یک از اهداف مهم مسئولان در شهرستان حمایت ویژه از سرمایه گذاران بخش خصوصی برای ایجاد فضاهای مناسب گردشگری، توریستی و در سپیدان می باشد.

فرماندار سپیدان برفراهم سازی بستر وزمینه جذب سرمایه گذار در شهرستان تاکید کرد واذعان داشت:با توجه به پتانسیل های خدادادی سپیدان ،سرمایه گذاری در بخش گردشگری در این شهرستان به دلیل تعدد ورود گردشگران برای سرمایه گذار به صرفه است.

نماینده عالی دولت درسپیدان همچنین خاطر نشان کرد:خوشبختانه روند روبه رشدی از لحاظ حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در شهرستان شاهد هستیم و امیدواریم در آینده نه چندان دور شاهد توسعه، عمران و آبادانی شهرستان در بخش گردشگری شویم.

در ادامه راهکارهایی موجود در خصوص تامین زمین مورد نیاز جهت احداث دهکده توریستی و تفریحی در منطقه گردشگری ششپیر بررسی و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شد.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *