بررسی مسائل و مشکلات ۱۵ واحد تولیدی-صنعتی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سپیدان

در نهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سپیدان که به ریاست جمال جوادی جهرمی  فرماندار سپیدان و با حضور سایر اعضا این کارگروه در سالن فرمانداری سپیدان برگزار شد،مسائل ومشکلات ۱۵ واحد تولیدی -صنعتی مستقر در سپیدان بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،به منظور بررسی و تبادل نظر و هماهنگی برای حل و فصل مشکلات و موانع فراروی واحدهای تولیدی ،نهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سپیدان به ریاست جمال جوادی جهرمی  فرماندار سپیدان و با حضور نادر ضیائی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار سپیدان ،سایر اعضا این کارگروه و جمعی از صنعتگران شهرستان در سالن فرمانداری سپیدان برگزار شد.

فرماندار سپیدان در این جلسه بر رفع موانع پیشِ روی تولید و رونق اشتغال تاکید کرد واظهار داشت:با توجه به شرایط موجود اقتصادی، برون رفت از مشکلات موجود در این بخش نیازمند حضور فعال بخش خصوصی در این عرصه است.

جمال جوادی جهرمی با بیان اینکه ادارات و دستگاه های اجرایی و خدمات رسان باید در زمینه سرمایه گذاری و رونق تولید عزم جدی داشته باشند،تصریح کرد:دستگاه‌های اجرایی با هموار کردن زمینه و رفع موانع و مشکلات پیش روی تولیدکنندگان اهتمام بیشتری کنند تا شاهد رشد و شکوفایی همه‌جانبه اقتصادی در شهرستان باشیم.

رئیس کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سپیدان در پایان خاطر نشان کرد:بدون شک با حمایت سرمایه گذاران زمینه ایجاد اشتغال و رونق تولید درشهرستان فراهم می شود.

در ادامه مشکلات و موانع فراروی ۱۵  واحد تولیدی صنعتی بررسی و تصمیمات لازم در زمینه رفع موانع آنها اتخاذ شد .

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *