ابقا ترکیب هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان سپیدان در سال جدید‬‎

انتخابات سالانه هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان سپیدان با حضور جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان و اعضای این شورا برگزار شد و رئیس ، نایب رئیس و اعضای هیات رئیسه  این نهاد برای دومین سال در جایگاه های خود ابقا شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،همزمان با ورود پنجمین دوره شورای اسلامی شهرستان به سال دوم،جلسه انتخابات سالانه هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان سپیدان به ریاست جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان و با حضور اعضا این شورای در دفتر فرماندار یرگزار شد.

فرماندار سپیدان در این جلسه، اعضای شورای های اسلامی را بعنوان امنای مردم و حلقه اتصال مردم با دولت معرفی کرد و اظهار داشت:به حمدالله اعضای شورای اسلامی شهرستان در سال گذشته توانسته اند نقطه درخشش و کارنامه مثبت و سازنده ای در سایه تعامل ،همکاری با مردم و مسئولان شهرستان از خود نشان دهند که انتظار می‌رود با توجه به تعاملی که بین اعضاء است  این همکاری و تعامل همچنان ادامه یابد.

جمال جوادی جهرمی شوراهای اسلامی را بالاترین نمادهای مردم سالاری در نظام جمهوری اسلامی دانست و افزود: هر چه همفکری، هم اندیشی و خرد جمعی اعضای شوراهای اسلامی شهرستان، شهر، بخش ها و روستاهای منطقه بیشتر باشد زمینه توسعه همه جانبه شهرستان مهیاتر و هموارتر می شود.

در ادامه با رأی‌گیری مخفی اعضا،آقایان ابوطالب نیکبخت به‌عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان، عبدالعلی باقری به‌عنوان نایب‌رئیس، صادق صالحی خوشمکانی به‌عنوان سخنگو شورا و آقایان حیدری ،عبادی نژاد و خلیلی به‌عنوان منشی شورای اسلامی شهرستان سپیدان انتخاب و در جایگاه خود ابقا شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *