رئیس جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سپیدان معارفه شد

در جلسه شورای اداری که به ریاست فرماندار سپیدان وبا حضور مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس در محل فرمانداری برگزار شد،علی نظر خسروی بعنوان رئیس جدیدکمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سپیدان معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،به منظور تکریم و معارفه رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان،جلسه شورای ادارای به ریاست جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان و با حضور بذرافشان مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس ،نادر ضیائی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار سپیدان و جمعی از مسئولان شهرستانی در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار سپیدان در این جلسه با بیان اینکه کمیته امداد نقش و جایگاه مهمی را در حمایت از اقشار نیازمند جامعه عهده دار است ،تصریح کرد: کمیته امداد یکی از نهادهای مقدس و یادگار حضرت امام (ره) می باشد که برای ایجاد حس نوع دوستی، جلوگیری از آسیب های اجتماعی، تعمیم عدالت اجتماعی و برای جلوگیری از آسیب دیدن کرامت انسانی تاسیس شد تا ضمن جلوگیری از آسیب رسیدن به اقشار کم درآمد و محروم جامعه، تعادلی ایجاد کندکه همه اقشار جامعه در راستای تعالیم اسلامی از حقوقی یکسان برخوردار باشند.

جمال جوادی جهرمی در ادامه افزود:حضرت امام خمینی رحمه الله درباره اهمیت، جایگاه و نقش کمیته امداد می فرمایند:این گروه های عزیز و کمیته ها و همین طور کمیته امداد، یک عمل بسیار لطیف ظریف شریف دارند که با این عمل، ان شاءاللّه می توانند ریشه فقر را از سرتاسر کشور به امداد ملت بزرگوار ایران و به همت دولت بزرگوار ایران، این ریشه را از بیخ و بن بکنند. و عمل شما آقایان در سرتاسر کشور، عمل بسیار شریف خداپسندی است که مورد عنایت خدای تبارک و تعالی خواهدبود. خداوند تبارک و تعالی به فقرا و مستمندان و به محرومان، آن قدر عنایت دارد که معلوم نیست به قشر دیگر این قدر عنایت داشته باشد.

نماینده عالی دولت در سپیدان  خودکفایی و توانمند‌سازی مددجویان را از اولویت ‌های اصلی این نهاد انقلابی دانست و اذعان داشت:کمیته امداد باید بر اساس یک مدیریت دانش‌بنیان و با استفاده از راهبردهای مدیریت اقتصادی که برگرفته از مبانی اقتصاد مقاومتی است راهکارهای لازم را در جهت فقرزدایی و کاهش تاثیرات اقتصادی بر جامعه هدف خود و اقشار آسیب‌پذیر تدوین کند؛ این برنامه باید مشتمل بر خودکفایی و توانمند‌سازی مددجویان برای کاهش و انسداد فقر در جامعه و بر اساس سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی گردآوری شود.

این مقام مسئول در ادامه  ضمن تقدیر و تشکر از آقای هوشنگ زارعی به جهت زحمات آنها در دوران تصدی در اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان و همچنین با آرزوی توفیق پذیرش مسئولیت برای اقای خسروی اظهار داشت :تغییر مدیریت در یک پست امری طبیعی است اما آنچه ماندگار است خدمت و خدمتگزاری است که ما باید آن را بعنوان یک فرصت الهی در نظر بگیریم و دوران تصدی به نحو احسنت این رسالت خود را به انجام برسانیم.

در پایان این مراسم علی نظر خسروی به عنوان رئیس جدید اداره کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان سپیدان معارفه و از زحمات هوشنگ زارعی رئیس پیشین این اداره تقدیر شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *