پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی

مهندس جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان طی پیامی فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را به همه فعالان و علاقه مندان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،در پیام فرماندار سپیدان آمده است:

بسمه تعالی

ورزش به عنوان عنصری ارزشمند و پر اهمیت در زندگی امروز نقشی اساسی و بنیادی دارد که اثرات مثبت آن نه تنها بر سلامت جسم که بر سلامت روح و روان نیز به اثبات رسیده است.

ورزش وسیله ای برای رشد وجودی و کمال انسان و عامل همبستگی اجتماعی و انتقال فرهنگ ها و ارزش ها محسوب می شود لذا ضرورت دارد  شرایطی فراهم شود تا با نهادینه شدن فرهنگ ورزش، این مهم به عنوان یک اصل و نیاز اساسی، مورد اهتمام همه خانواده ها و تک تک اقشار جامعه، قرار گیرد.

جوانان غیور، فرهیخته و مؤمن و انقلابی شهرستان سپیدان در رشته‌های ورزشی متعددی همچون  فوتسال، کشتی، اسکی و… دارای رتبه های بین المللی و برتر کشوری هستند که باید تلاش شود که این ظرفیت‌ها بیش از گذشته در جامعه شکوفا شود.

اینجانب ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش به تمامی فعالان این عرصه در سطح شهرستان و آرزوی توفیق از درگاه ایزد منان برای ورزشکاران سپیدانی در عرصه های ملی و بین المللی، امیدوارم بتوانیم با حمایت های مادی و معنوی شاهد اعتلای ورزش شهرستان باشیم.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *