معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری سپیدان معرفی شد

در جلسه ای که با حضور فرماندار سپیدان برگزار شد،نادر ضیائی بعنوان معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری سپیدان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،در جلسه ای که با حضور جمال جودای جهرمی فرماندار سپیدان و قاسم پاک نژاد معاون سیاسی ،امنیتی واجتماعی فرماندار برگزار شد،نادر ضیائی بعنوان معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری سپیدان معرفی شد.

فرماندار سپیدان در این جلسه مسئولیت‌ پذیری و تعهد را دو اصل مهم برای مدیران در عرصه خدمتگزاری عنوان کرد و اظهار داشت: خدمت به مردم یک فرصت ارزشمند است که بار آخروی و معنوی به همراه دارد  لذا می بایست مدیران همه زوایا و ظرفیت ها در جهت رفع مشکلات مردم استفاده کنند تا فضای امید و نشاط در جامعه به سبب خدمت‌رسانی بهینه به مردم تقویت شود.

جمال جوادی جهرمی پیشبرد اهداف یک سازمان را مستلزم هماهنگی ،همدلی وهمکاری تمام اعضا دانست وافزود:همه همکاران فرمانداری باید در تمامی امور برای سایر ادارات شهرستان الگو و نمونه باشند تا به کمک همه همکاران بتوانیم شهرستان را ارتقاع دهیم.

وی در ادامه افزود:از معاونت جدید برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری انتظار میرود  در بحث قانون‌مداری، نظم و پیگیری امورات فرمانداری که به‌عنوان عالی‌ترین دستگاه یک شهرستان قرار دارد، تمام تلاش خود را بکار گیرد.

فرماندار سپیدان نظارت بر عملکرد شوراهای شهر و روستا، برنامه‌ریزی در بخش‌های اقتصادی و تولیدی، تلاش برای ارتقای فرهنگ ترافیک شهری و پیگیری تکمیل پروژه‌های عمرانی و تعریف طرح‌های عمرانی مطابق با نیاز شهری را از دیگر انتظارات از حوزه معاونت عمرانی دانست.

گفتنی است؛نادر ضیائی دارای مدرک کارشناسی ارشد جامعه شناسی و بخشدار رونیز استهبان را در کارنامه کاری خود دارد.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *