بازدید فرماندار سپیدان از پروژه های راهسازی شهرستان

فرماندار شهرستان سپیدان  به منظور بررسی آخرین وضعیت پیشرفت پروژه های راه سازی شهرستان به همراه رئیس اداره راه و شهرسازی از پروژه های راه روستایی شیخ محمد رضائی،راشک به گلیله وچشمه بکلو به فارسیجان بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه اجرای این پروژه ها قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان، جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان به منظور بررسی آخرین وضعیت پیشرفت پروژه های راه سازی شهرستان به همراه آریا رئیس اداره راه و شهرسازی از پروژه های راه روستایی شیخ محمد رضائی،راشک به گلیله وچشمه بکلو به فارسیجان بازدید کرد.

فرماندار سپیدان درحاشیه این بازدید رسیدگی به پروژه های نیمه تمام در حوزه راه را یکی از محورهای اصلی توسعه دانست و بر لزوم تسریع در تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها تاکید کرد.

جمال جوادی جهرمی در خصوص جزئیات پروژه های راه روستایی شیخ محمد رضایی،راشک به گلیله وچشمه بکلو به فارسیجان ،بیان داشت: طول کل محورها ۲۳ کیلومتر بوده که عملیات زیرسازی راه روستایی شیخ محمد زمانی به اتمام رسیده و عملیات راه گشایی و خاکبرداری راه روستایی راشک به گلیله نیز ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

نماینده عالی دولت در سپیدان اتمام پروژه راه روستایی محور روستای روستای راشک از توابع بخش همایجان شهرستان سپیدان به گلیله از توابع بخش مرکزی شهرستان ممسنی  را موجب رونق اقتصادی در هر دو منطقه دانست واظهار داشت:این محور در مسیری به طول ۸ کلیومتر و با اعتباری بالغ بر ۴میلیارد ۲۰۰ میلیون تومان در حال اجرا است که با توجه به موقعیت ارتباطی خاص این منطقه اتصال شهرستان  سپیدان به ممسنی و تردد را تسهیل تر خواهد کرد.

این مقام مسئول در خصوص پروژه چشمه بکلو به فارسیجان نیز اذعان داشت:این جاده به طول ۱۳ کیلومتر و با هدف سهولت برقراری ارتباط بین محور های روستایی و کاهش مسیر ۴۰ کیلومتری مرکز شهر با دهستان سرناباد در شهرستان در حال اجرا می باشد.

گفتنی است ،فرماندار شهرستان سپیدان در جریان این بازدیدها ضمن تماس تلفنی با معاون راه روستایی کشور و همچنین مدیرکل راه و شهرسازی فارس ، خواستار توجه بیشتر بمنظور اختصاص بودجه به پروژه های راهسازی شهرستان شد.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *