تجلیل فرماندار سپیدان از فرمانده و عوامل نیروی انتظامی شهرستان

به مناسبت هفته ناجا،مهندس جمال جوادی جهرمی فرماندار شهرستان سپیدان با حضور در مقر فرماندهی با فرمانده و چند تن از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان دیدار و از خدمات و زحمات شایسته این مجموعه تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی،جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان با حضور در مقر فرماندهی انتظامی شهرستان با سرهنگ محمدی فرمانده نیروی انتظامی و تعدادی از عوامل این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار سپیدان در این دیدار ضمن تبریک هفته ناجاو قدر دانی از تلاش های پرسنل نیروی انتظامی در شهرستان،اظهارداشت:امنیت و آسایش ایران اسلامی مرهون ایثار و از خود گذشتگی غیور مردان سبز پوش در کنار سایر نیروهای نظامی و امنیتی است که برای اعتلای ایران اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نمی نمایند .

جمال جوادی جهرمی با تاکید براینکه سپیدان از لحاظ امنیتی از وضعیت خوبی برخوردار است و مردم احساس آرامش و رضایت دارند،بیان داشت : نیروی انتظامی با اقتدار کامل به صورت شبانه روزی برای برقراری آسایش مردم تلاش می کند و مردم هم قدردان تلاش های این نیرو هستند.

سرهنگ محمدی فرمانده نیروی انتظامی نیز در این دیدارضمن تشکر از حضور و حمایت‌های فرماندار شهرستان  بیان داشت: قطعا برنامه‌ریزی‌های مناسب در شهرستان‌ صورت خواهد گرفت تا با هماهنگی همه دستگاه‌ها بتوانیم رضایت مردم را در حفظ نظم و امنیت بیشتر کسب کنیم.

در پایان این دیدار فرماندار شهرستان سپیدان با اهدا لوح سپاس وهدایا از زحمات فرمانده و چند تن از عومال تلاشگر نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *