شورای اداری سپیدان با حضور حجت الاسلام والمسلمین راشدی یزدی برگزار شد

جلسه شورای اداری شهرستان سپیدان با حضور استاد اخلاق حجت الاسلام والمسلمین کاظم راشدی یزدی،فرماندار شهرستان سپیدان،نماینده ولی فقیه در شهرستان و سایر اعضای این شورا در محل مجتمع فرهنگی تفریحی ام -آر-آی روستای رودبال از توابع بخش همایجان سپیبدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،جلسه شورای اداری شهرستان سپیدان با حضور استاد اخلاق حجت الاسلام والمسلمین راشدی یزدی،جمال جوادی جهرمی فرماندار شهرستان سپیدان،سید عبدالرحمن موسوی انور امام جمعه ونماینده ولی فقیه در شهرستان و سایر اعضای این شورا در محل مجتمع فرهنگی تفریحی ام -آر-آی روستای رودبال از توابع بخش همایجان سپیبدان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین راشدی یزدی در این جلسه با تاکید بر اصل مردم داری در دین مبین اسلام ،اظهار داشت:در اسلام هیچ جهت جامعه به اندازه مردم مهم نیستند تا آنجا که خداوند به پیغمبر (ص) وحی می کند و می گوید من به وسیله مردم به تو کمک می کنم.

ایشان با بیان اینکه پیغمبر با مردم، از مردم و برای مردم بود،اذعان داشت: اگر مسئولی می خواهد در قلب مردم نفوذ پیدا کند باید با مردم ،ازمردم و برای مردم باشد.

استاد اخلاق حجت الاسلام والمسلمین راشدی یزدی  رعایت اصل گشاده رویی را از وظایف مهم مدیران برشمرد وافزود:در مبانی دینی بر چهره گشایی بسیار تاکید شده است لذا می بایست اگر مسئولین نمی توانند کاری کنند گشاده رو باشند زیرا گاهی مردم به این نیاز دارند که با یک نفر دردل کنند.

ایشان در پایان خاطر نشان کردند:اگر کسی بتواند گره ای از کار مومنی باز کند ونکند نمی تواند در مقابل خداوند پاسخگو باشد.

امام جمعه سپیدان نیز در این جلسه با اشاره به قیام حضرت ابا عبدالله حسین (ع)،اظهار داشت:عشق به امام حسین (ع)عشق به فرد نیست بلکه عشق به خداوند است و اقدام سیدالشهدا برای به کمال رسیدن بشر بی نظیر بوده است.

نماینده ولی فقیه در سپیدان با بیان اینکه اربعین حسینی جایگاه ویژه ای دارد،تصریح کرد،مکتب امام حسین (ع) مکتب خدا است انتظار میرود همه مسئولین در جهت جمع آوری کمک های مردمی برای راه اندازی موکب شهرستان در کربلای معلی تلاش بیشتری نمایند.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *