سه انتصاب جدید در شهرستان سپیدان/تجلیل از روسای جانباز شهرستان

در جلسه شورای اداری که به ریاست فرماندار سپیدان وبا حضور امام جمعه شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد،روسای جدید ادارات حفاظت محیط زیست ، ثبت احوال و جمعیت هلال احمر شهرستان معارفه شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،به منظور تکریم و معارفه روسای ادارات حفاظت محیط زیست،ثبت احوال و جمعیت هلال احمر شهرستان،جلسه شورای ادارای به ریاست جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان و با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالرحمن موسوی انور امام جمعه شهرستان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار سپیدان در این جلسه ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله حسین (ع) و با محکوم کردن حادثه تروریستی اهواز و تبریک هفته دفاع مقدس،اظهار داشت:مقتضای تشکیلات اداری اقتضا می کند که تغییر تحولی در راستای ارتقاء مدیر و پویایی و احیاء یک تفکر جدید صورت بگیرد.

جمال جوادی جهرمی ضمن تقدیر و تشکر از آقایان هوشمندی ،عباسی و رحیمی به جهت زحمات آنها در دوران تصدی در ادارات حفاظت محیط زیست ، ثبت احوال و جمعیت هلال احمر و همچنین با آرزوی توفیق پذیرش مسئولیت برای روسای جدید این ادارات، اظهار داشت:تغییر مدیریت در یک پست امری طبیعی است اما آنچه ماندگار است خدمت و خدمتگزاری است که ما باید آن را بعنوان یک فرصت الهی در نظر بگیریم و دوران تصدی به نحو احسنت این رسالت خود را به انجام برسانیم.

بالاترین مقام اجرایی در سپیدان با اشاره به ایام بازگشایی مدارس ودانشگاهها،شهرداران را موظف به فراهم سازی بستر مناسب در جهت تسهیل در روند تردد داش آموزان و دانشجویان دانست و برنظارت کامل بر تعرفه های خودرو های ایاب و ذهاب دانش آموزان و دانشجویان تاکید کرد.

فرماندار سپیدان در ادامه بر پیگیری موافقت نامه های عمرانی از سوی مدیران تاکید کرد وافزود:مدیران شهرستان در جهت جذب اعتبارات ۳ درصد نفت گاز ،توازن و تملک استانی تلاش کنند تا ما شاهد تسریع در روند تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان باشیم.

این مقام مسئول در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه با مفسدان اقتصادی و محتکرین برخورد قاطع خواهد شد،تصریح کرد:مدیران شهرستان می بایست به منظور جلوگیری ترویج وتحریک احساسات مردم در بیان موضاعات و انتشار اخبار و گزارشات اهتمام ویژه داشته باشند تا منجر به بروز اعتراضات جمعی نشود.

امام جمعه شهرستان نیز در این جلسه ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله و شهادت جمعی از هموطنان عزیز در رژه اهواز و همچنین با تبریک هفته دفاع مقدس،اظهار داشت: فرهنگ غنی شیعه برگرفته از فرهنگ عاشورایی است.
حجت الاسلام سید عبدالرحمن موسوی انوری با بیان اینکه فرهنگ غنی عاشورا مختص به یک فرد و مقام خاصی نیست ،اذعان داشت : فرهنگ عاشورایی فرهنگی است که میتواند بشر را به کمال برساند و فرهنگ عاشورا موجب ترویج فرهنگ شهادت و ایثار است.


امام جمعه شهرستان سپیدان هشت سال دفاع مقدس را جلوه کوچکی از عاشورا برشمرد وافزود:یکی از برکات عاشورا دفاع مقدس بود دفاعی که دفاع از حیثیت ، کیان و ناموس ما بود.
حجت الاسلام موسوی انور در بخشی دیگر از سخنان خود پیاده روی اربعین را خاری در چشم دشمنان عنوان کرد واظهار داشت : اربعین باید محکم اقامه شود چون سیلی محکمی بر دشمنان است لذا ما با تمام توان اربعین را حفظ خواهیم کرد.

امام جمعه شهرستان در پایان با اشاره به راه اندازی موکب شهرستان در کربلای معلی،بیان داشت: در اربعین سال گذشته موکب امام حسن عسکری (ع) شهرستان سپیدان یکی از موکب های خوب بود که مقامات کشوری زیادی از این موکب بازدید کردند و هر شب پذیرای بیش از ۲ هزار زائر بود امسال نیز ۸۰ تا ۹۰ درصد تجهیزات این موکب آماده است اما ضروری است مسولان جهت جمع آوری کمک های مردمی برنامه ریزی کنند.

در پایان این جلسه طی مراسمی آقایان بازیار ،احسانی و غلامی به عنوان سرپرست جدید ادارات حفاظت محیط زیست،ثبت احوال و جمعیت هلال احمر شهرستان سپیدان معارفه و از زحمات آقایان هوشمندی،عباسی و رحیمی روسای پیشین این ادارات تقدیر شد.

گفتنی است در این مراسم به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، با اهدای لوح و هدایایی از ایثارگری های روسای جانباز شهرستان به بویژه فرماندار شهرستان مهندس جمال جوادی جهرمی تقدیر بعمل آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *