جلسه هیئت نظارت بر سازمان های مردم نهاد شهرستان سپیدان برگزار شد

جلسه هیئت نظارت بر سازمان های مردم نهاد شهرستان سپیدان به ریاست معاون فرماندار شهرستان سپیدان و با حضور اعضا و دستور کار ارائه گزارش آخرین وضعیت سمن های شهرستان و بررسی درخواست های واصله جهت تاسیس سمن های جدید در محل  فرمانداری برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،جلسه هیئت نظارت بر سازمان های مردم نهاد شهرستان سپیدان به ریاست قاسم پاک نژاد معاون فرماندار شهرستان سپیدان و با حضور اعضا و دستور کار ارائه گزارش آخرین وضعیت سمن های شهرستان و بررسی درخواست های واصله جهت تاسیس سمن های جدید در محل  فرمانداری برگزار شد .

معاون فرماندار سپیدان در این جلسه با اشاره به اهمیت سازمان های مردم نهاد، اظهار داشت:لازمه داشتن یک جامعه خوب حاکمیت عقلانیت، مشارکت و فعالیت همه آحاد مردم است. جامعه ای موفق است که تشکلهای موفق مردم نهاد داشته باشد.

قاسم پاک نژاد در ادامه با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به گسترش سازمان های مردم نهاد افزود : در جوامعی که در حال حرکت به سوی توسعه هستند نمی‌توان فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد را نادیده گرفت و به همین دلیل باید بستر‌های مطلوبی برای فعالیت این سازمان‌ها را فراهم کرد تا بتوان به سوی توسعه پایدار در جامعه گام برداشت.

وی ادامه داد: لازمه داشتن تشکلهای مردم نهاد قدرتمند نیز برخورداری از مدیران توانمند است که این توانمندی با فعالیت مثمرثمر و حضور فعالانه در بخشهای تصمیم ساز برای اثرگذاری بیشتر برنامه های خرد وکلان  است.

در ادامه جلسه در خصوص درخواست  واصله مبنی بر تاسیس وفعالیت یک سازمان مردم نهاد در حوزه گردشگری  بحث و تبادل نظر گردید و با صدور مجوز جهت آنها موافقت گردید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *