تخصیص ۳۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات توازن منطقه ای به شهرستان سپیدان

جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان از تخصیص ۳۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات توازن منطقه ای به شهرستان سپیدان خبر داد واظهار داشت:امسال میزان اعتبارات توازن منطقه ای برای این شهرستان ۷درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان جهت توزیع اعتبارات توازن منطقه ای سال ۹۷به ریاست جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان وبا حضور خادم نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی،خانم چراغی دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان سپیدان در سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان فارس، جاهد ناظر عالیه شهرستان سپیدان در دفتر فنی استانداری فارس وسایر اعضاکمیته برنامه ریزی در سالن فرمانداری برگزارشد.


فرماندار سپیدان در این جلسه ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ماه محرم وایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع)،اظهار داشت: امسال به جهت فشارهای دشمنان در سه ماهه اخیر،دولت در شرایط خاصی از حیث تامین منابع درآمد مواجهه است به گونه ای که دشمنان یک جنگ اقتصادی تمام عیار را شروع کرده اند که ان شاالله با بردباری و شکیبایی مردم همچنان شاهد باشیم از این بحرانم با موفقیت عبور کنیم.
جمال جوادی جهرمی با بیان اینکه تلاش مضاعف و توجه به اقتصاد درون زا و تکیه بر روحیه خوداتکایی باید در دستور کار مسئولین قرار بگیرد،تصریح کرد:استفاده بهینه از امکانات و پرهیز از اصل اسراف و همچنین نظارت جدی بر کار پیمانکاران و سلامت و ایمنی کار نکاتی است که باید دستور کار قرار گیرد تا این اعتبارات که با مشقت و دشواری زیادی حاصل شده هدفمند و به نحو صحیح به مصرف برسد.

فرماندار سپیدان از تخصیص ۳۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات توازن منطقه ای به شهرستان سپیدان خبر داد و اظهار داشت:امسال میزان اعتبارات توازن منطقه ای برای این شهرستان،۷ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

این مقام مسئول در ادامه افزود: براساس رویکردهایی که دولت در دستور کار خود قرار داده در جهت واگذاری پروژه های عمرانی به بخش خصوصی ۱۰ درصد از سرجمع این اعتبارات باید بعنوان جبران سود ومابه التفاوت و کمک بلاعوض به افرادی که در بخش های خصوصی مشارکت می کنند اختصاص داده می شود و اگر در آینده پروژه نباشد که به بخش خصوصی واگذار شود این ۱۰ درصد سهم شهرستان محفوظ خواهد بود و از طریق سازمان برنامه وبودجه تامین ودر اختیار دستگاههای اجرایی قرار می گیرد.

در ادامه نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رفتار مسئولین بر روی مردم اثر گذار است ، اظهار داشت:امروزه یکی از دغدغه های مردم این است که بعضی از رفتارها سبب شده مردم از نظام ناامید شوند و جوانان نیز دین گریز شوند که ریشه این موضوع در رفتار وعملکردی است که مدیران انجام داده اند لذا لازم است ما اعتقادی کار کنیم و وظیفه و تکلیفی را که داریم کنترل کنیم .

سید علاالدین خادم با بیان اینکه هرساله اعتبارات در شهرستان ها توزیع می شود اما به طور کامل تخصیص پیدا نمی کند،تصریح کرد:با توزیع این اعتبارات در نگاه اول دلخوشی ایجاد می شود اما در ادامه امیدوار کننده نیست و مبلغی که اختصاص می یابد با عددی که اعلام می شود تطابق ندارد امیدواریم امسال دستگاه متولی در تهران کل مبلغ را تخصیص دهند وما  بتوانیم با همدلی قدم های موثری برای دریافت اعتبارات کلان کشوری برداشته باشیم.

درپایان جلسه مبالغ تخصیص یافته به هردستگاه توسط کارشناس مسئول برنامه ریزی وامور عمرانی شهرستان قرائت گردیده وپروژه های مورد نیاز به تصویب رسید.

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *