کلنگ زنی مسجد حضرت علی اکبر (ع) در روستای سرقنات سپیدان

طی مراسمی باحضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس ،نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی  و فرماندار سپیدان کلنگ مسجد و حسینیه حضرت علی اکبر (ع) در روستای سرقنات از توابع بخش همایجان به زمین خورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،طی مراسمی باحضورمهندس رحمانی  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس ،سید علاالدین خادم نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی  و جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان کلنگ مسجد و حسینیه حضرت علی اکبر (ع) در روستای سرقنات از توابع بخش همایجان در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع به زمین خورد.

فرماندار سپیدان در حاشیه این مراسم با بیان اینکه در دین اسلام احداث مسجد از اهمیت بسزایی برخوردار است،تصریح کرد:محرومیت زدایی در همه حوزه ها  جز اولویت های اساسی است و احداث مسجد به عنوان نخستین نیاز فرهنگی،‌ مذهبی و اجتماعی مردم در روستاها مطرح است که باید تلاش کنیم این سنگر ارزش مدار بیش از پیش حفظ شود.

جمال جوادی جهرمی نماز را مهمترین سلاح مبارزه با جنگ نرم دشمن دانست وافزود: برای مقابله با چالش‌های جامعه از قبیل شبکه‌های اجتماعی، مجازی و ماهواره‌ای فقط مصونیت بخشیدن به جوانان می‌تواند آنان را در عرصه جنگ نرم حفظ کند.

گفتنی است، زمین مسجد وحسینیه حضرت علی اکبر (ع) توسط خیر نیک اندیش آقای طاهری به مساحت ۱۰۰۰متر مربع وقف گردیده که با کمک های مردمی و با استفاده از ظرفیت خیرین بزودی عملیات احداث مسجد شروع خواهد شد.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *