برگزاری جشن بزرگ عید سعید غدیر خم در شرکت صنعتی فراپاکس

با حضور فرماندار سپیدان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی جشن فرخنده عید سعید غدیر در شرکت صنعتی فراپاکس برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان ،فرماندار سپیدان در این مراسم ضمن تبریک عید غدیر خم اظهارداشت : واقعه غدیر خم یکی از حوادث مهم ، تاثیر گذار و نقطه عطف و مرکز ثقل تمام رویدادها و وقایع در تاریخ اسلام است و باید در انتقال مفاهیم و مباحث واقعه تاریخی غدیر خم از هیچ تلاش فروگذار نباشیم.

جمال جوادی جهرمی با بیان اینکه غدیر نه تنها به عنوان روزی تاریخی بلکه به عنوان یک عید بزرگ اسلامی مطرح است،تصریح کرد: باید این روز خجسته را به عنوان تعظیم شعائر دینی، بزرگ داشت و برشکوه آن افزود تا ارزشهای نهفته در این روز عظیم، همواره زنده بماند و سیره معصومین (ع) احیا شود.

مدیرعامل شرکت فراپاکس هدف از برگزاری این جشن را گرامی داشتن واقعه غدیر و تشکر و قدردانی از سرمایه های واقعی این کارخانجات یعنی کارگران دانست و خاطر نشان کرد: امید است به لطف خداوند و با کمک و یاری همکاران، همه ساله این جشن در بزرگترین عید مسلمانان به صورت ویژه و پررونق تر از هر سال برگزار گردد.
علیرضا ظهیر امامی مدیرعامل شرکت فراپاکس ضمن تقدیر و تشکر از کلیه پرسنل این شرکت و ارگانهای دولتی تصریح کرد: عشق به مولای متقیان امیرالمومنین علی (ع) را نشانه برنامه ریزی و تلاش شبانه روزی و تدبیر مناسب مجموعه فراپاکس جهت برگزاری این مراسم دانست.
وی افزود: امید است بتوانیم قدمی ماندگار در ثبت عظمت این عید بزرگ شیعیان جهان در ذهن ها برداریم .
در این مراسم آیت الله محمدی پور از اساتید حوزه علمیه مشهد با تبریک عید سعید غدیر اظهار داشت : بنا به صریح آیات قرآن کریم ، در روز غدیر با ولایتعهدی امیر مومنان ، حضرت علی (ع) دین اسلام کامل و نعمت بر همهگان به اتمام رسید .
وی با بیان اهمیت تعظیم واقعه غدیر گفت : شیعیان و محبان زیادی همچون حجربن عدی و میثم تمارها در طول تاریخ به دلیل اظهار محبت و دوستی با حضرت علی (ع) ، جان گرامی شان را فدا نمودند ، حال ما به عنوان دوستدار امیر مومنان چه کاری برای اعتلای این مناسبت بزرگ به انجام رسانده ایم.
آیت الله محمدی پور ، با اشاره تاکید ائمه اطهار (ع) به زینت بخشیدن مجالس مان با یاد امیر مومنان بیان داشت : طبق روایات ذکر علی (ع) ، عبادت می باشد و فرشتگان در مجلسی که یاد اولین پیشوای شیعیان باشد حضور خواهند یافت .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *