بازدید فرماندار از مجموعه ورزشی فرهنگی،تفریحی واقامتی کارگران بام سپیدان

جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان، از روند تکمیل پروژه مجموعه ورزشی فرهنگی،تفریحی واقامتی کارگران بام سپیدان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان به اتفاق هوشمندی رئیس اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی سپیدان و عارفی دبیر ستاد مدیریت بحران فرمانداری از روند تکمیل پروژه مجموعه ورزشی فرهنگی،تفریحی واقامتی کارگران بام سپیدان بازدید کرد.

فرماندار سپیدان ضمن بازدید از بخش های مختلف و امکانات این مجموعه،اظهار داشت:جمع شدن تمام خدمات رفاهی، تفریحی و ورزشی در این مجتمع، یکی از مهمترین مولفه های قابل تقدیر این مجموعه است که می تواند نقش ارزنده در توسعه صنعت توریسم در شهرستان داشته باشد.

جمال جوادی جهرمی در ادامه خاطر نشان کرد:این مجموعه با توجه به اقلیم آب و هوایی  و ظرفیت گردشگری شهرستان و موقعیت خوب مجموعه با چشم انداز عالی قطب ورزشی و گردشگری خوبی جهت ارائه خدمات به کارگران جنوب کشور باشد.

رئیس اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی سپیدان ضمن ارائه گزارشی از روند تکمیل این مجموعه اظهار داشت:مجموعه ورزشی فرهنگی،تفریحی واقامتی کارگران در زمینی به مساحت ۸ هکتار در تپه مشرف به شهر با دارا بودن سالن چند منظوره ورزشی ،سالن بدن سازی ، استخر سرپوشیده ،هتل آپارتمان چهار واحدی و تعداد ۲۰ مرکز اقامتی تفریحی در سال ۸۸ کلید خورده که تا کنون بیشرفت فیزکی بیش از ۹۰ درصد داشته است.

ابراهیم هوشمندی افزود : این اداره با دارا بودن دو مجموعه تفریحی یکی در منطقه کمهر و دیگری در بام اردکان از استانهای جنوبی و غربی پذیرای مهمانان و گردشگران زیادی از تمام اقشار جامعه هستیم و با تکمیل مجموعه ورزشی تفریحی می توانیم خدماتی بهتر و در شأن کارگران و کارفرمایان و تعاون گران ارائه نماییم .

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *