دفتر نمایندگی پخش فرآورده های نفتی در شهرستان سپیدان تاسیس می شود

در دیدار مدیر منطقه فارس شرکت پخش فرآورده های نفتی با فرماندار سپیدان مطرح شد:در راستای تسهیل در روند توزیع فرآورده های نفتی و همچنین سوخت رسانی مطلوب به مردم شریف سپیدان دفتر نمایندگی پخش فرآورده های نفتی در شهرستان تاسیس خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،امیر بنی کریمی مدیر منطقه فارس شرکت پخش فرآورده های نفتی به همراه محسن شمس الدینی معاون بازرگانی شرکت پخش فرآورده های نفتی و ستوده رئیس ناحیه مرکزی شرکت پخش فرآورده های نفتی با جمال جوادی فرماندار سپیدان دیدار و گفتگو کرد.
فرماندار سپیدان در این دیدار که با حضور قاسم پاک نژاد معاون فرماندار سپیدان برگزار شد،با اشاره به اهمیت وحساسیت فرآیند توزیع فرآوردهای نفتی و سوخت رسانی،اظهار داشت:شهرستان سپیدان به واسطه اینکه در مسیر ترانزیت مسافرین چهار استان اصفهان،خوزستان،لرستان و کهگیلویه بویراحمد قرار گرفته حجم سفر در همه ایام بویژه ایام تعطیلات در این شهرستان بسیار زیاد است و در ایام تعطیلات بالغ بر ۳۰۰ هزار گردشگر به شهرستان سفر می کنند وحجم در خواست ها یک رشد ۳۰۰۰ درصدی پیدا می کند بنابرین تامین نیازهای مردم و گردشگران جز مهمترین نیازها است که باید مورد توجه قرار گیرد و همواره دستگاهها حالت آماده باش داشته باشند.
جمال جوادی جهرمی راه اندازی جایگاه سوخت شماره ۲ شهر اردکان را دغدغه مسئولان و از مطالبات مهم مردم برشمرد وافزود؛ در شهر اردکان تنها یک جایگاه سوخت فعال است و که از شهر فاصله داشته و شهروندان برای سوخت گیری باید مسیر زیادی را طی کنند که این موضوع راه اندازی جایگاه شماره ۲ در شهر اردکان را ضروری نموده لذا امیدواریم این جایگاه در کوتاه ترین زمان را ه اندازی شود.

 

نماینده عالی دولت در سپیدان با بیان اینکه سپیدان قطب گردشگری و سومین شهرستان صنعتی استان است که در حوزه کشاورزی نیز پتانسیل بالایی دارد ،اذعان داشت: این شهرستان با این همه پتانسیل و ظرفیتی که در سه حوزه گردشگری،صنعت وکشاورزی دارد لزوما ضرورت راه اندازی ناحیه شرکت پخش فرآورده های نفتی در این شهرستان مشهود است.

مدیر منطقه فارس شرکت پخش فرآورده های نفتی نیز در این دیدار با بیان اینکه استان فارس سومین مصرف کننده بزرگ فرآورده های نفتی در کشور است ، تصریح کرد: انتقال این فرآورده ها به استان با بیش ۱۰۰۰ دستگاه نفتکش انجام می شود که کار بسیار سختی است.

امیربنی کریمی سپیدان را از شهرستان های استراتژیک در حوزه توریست دانست وافزود: به جهت توریست پذیر بودن این شهرستان افتتاح جایگاه شماره ۲ در شهر اردکان ضروری است.

گفتنی است ؛ در این دیدار در خصوص افتتاح دفتر نمایندگی پخش فرآورده های نفتی در شهرستان و راه اندازی جایگاه سوخت شماره ۲ شهر اردکان،جایگاه سوخت تنگ خیاره بخش بیضا،جایگاه CNG هماشهر و بخش بیضا بحث و تبادل نظر شد که در پایان مدیر منطقه فارس شرکت پخش فرآورده های نفتی قول مساعدت وهمکاری لازم را اعلام کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *