برگزاری اردوی جهادی در مناطق محروم شهرستان سپیدان

رئیس شبکه بهداشت درمان سپیدان خبر داد: به همت شبکه بهداشت و درمان سپیدان و همکاری بسیج جامعه پزشکی شهرستان،طرح ویزیت رایگان ویژه مناطق محروم سپیدان در قالب اردو جهادی به مدت یک هفته به اجرا در آمد.


به گزارش سپیدان فردا،رئیس شبکه بهداشت درمان سپیدان  هدف از برگزاری این اردو جهادی را محرومیت زدایی و ارتقا سطح خدمت رسانی به مناطق روستایی شهرستان عنوان کرد و افزود: تیم پزشکی شبکه بهداشت و درمان متشکل از پزشک، ماما، پرستار، مراقب سلامت، کارشناس روان و تغذیه جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مناطق محروم از جمله تل زری، رودشیر، اسفیان و کهکران از توابع شهرستان سپیدان اعزام شدند.
سیاوش کریمی خاطر نشان کرد: در این طرح به ۲۲۷ نفر از ساکنین مناطق محروم علاوه بر دریافت خدمات گروه های سنی مختلف، از خدمات رایگان شامل ویزیت پزشک، تزریقات و پانسمان، مشاوره تغذیه، مشاوره روانشناسی و آموزش نیز بهره مند شدند.
وی همچنین به انجام نمونه گیری خون از ۱۸۰ نفر از افراد مناطق محروم اشاره کرد و اظهار داشت: نمونه های دریافت شده جهت انجام آزمایش به آزمایشگاه های تحت نظر شبکه بهداشت و درمان سپیدان ارسال و نتایج آن به اطلاع افراد خواهد رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *