خبرنگاران امنای مردم و مسؤولان هستند/تجلیل فرماندار سپیدان از خبرنگاران شهرستان

فرماندار سپیدان با بیان اینکه اهمیت و جایگاه خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی نقش بسیار مهم و برجسته ای است،اظهارداشت:خبرنگاران به تعبیری امنای مردم و حاکمیت وامین مردم ومسوولان هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،آئین تجلیل از خبرنگاران شهرستان سپیدان با حضور جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان و جمعی از خبرنگاران شهرستان در دفتر فرماندار برگزار شد.

فرماندار سپیدان در این مراسم ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهیدان عرصه خبر و با تبریک روز خبرنگار به فعالان این عرصه،اظهار داشت:اهمیت و جایگاه خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی نقش بسیار مهم و برجسته ای است به تعبیری خبرگاران امنای مردم و حاکمیت وامین مردم ومسوولان هستند و اعتمادی که مردم نسبت به این بزرگواران دارند به مراتب بیشتر از یک مامور حاکمیتی است و این نشان از جایگاه،منزلت و موقعیت شغلی خبرنگاران است.

جمال جوادی جهرمی رعایت اصل بی طرفی،امانتداری و اصل پاک دستی را از اصول مهم حرفه خبرنگاری برشمرد وافزود:خبرنگاران به این دلیل که در بین مردم هستند و با لایه های مختلف مردم در تعامل و ارتباط هستند به راحتی می توانند نقصان را رصد ومدیران را ارزیابی کنند .

نماینده عالی دولت در سپیدان با بیان اینکه خبرنگاران می بایست با انعکاس اخبارواقدامات صورت گرفته میزان امید و دلبستگی مردم را نسبت به نظام ودولت افزایش دهند،تصریح کرد:انتقال مشکلات مردم و گزارش خدمات انجام گرفته موضوع مهمی است که باید مدنظر قرار گرفته شود تا خبرنگاران به نحو شایسته و بدون هرگونه حب و بغض هرگونه اهداف واغراض سیاسی این رسالت وماموریت خود را به انجام رسانند.

 

درپایان این نشست جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان از اینجانب سرکار خانم سهیلا برومند خبرنگار ومدیرمسئول سایت سپیدان فردا ،قیصری خبرنگارصدا و سیما در شهرستان،خلیلی خبرنگار صدا وسیما در بخش بیضا،خادمی خبرنگار و مدیر مسئول سایت مارگون، حیدری خبرنگارو مدیر مسئول ماه نامه بامداد سپیدان وقاسمپور نماینده روزنامه خبرکیهان به جهت پوشش و انعکاس اخبارشهرستان درصدا وسیمای استان ،فضای مجازی، روزنامه وماه نامه های مختلف با اهدا لوح سپاس و هدایا تجلیل به عمل آورد.

انتهای پیام/برومند

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *