دستگاههای مختلف شهرستان همه توان و امکانات خود را برای داشتن جامعه ای سالم،پویاو با نشاط بسیج کنند

فرماندار سپیدان موضوع سلامت روان را رویکردی بین بخشی دانست و اظهار داشت:وزارت بهداشت به تنهایی قادر به تامین سلامت روان جامعه نیست بلکه همه دستگاههای مختلف باید تمام توان و امکانات خود را در این راستا بسیج کنند.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،نخستین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان سپیدان به ریاست جمال جوادی جهرمی و با حضور سایر اعضا این کارگروه در محل فرمانداری سپیدان برگزار شد.


فرماندار سپیدان در این جلسه دایره سلامت را بسیار گسترده برشمردو تصریح کرد :حوزه بهداشت وسلامت موضوع مهمی است که همیشه مورد توجه مردم و مسئولین است هم سلامت در حوزه ی اجتماعی هم فرهنگی هم اقتصادی و هم حوزه سلامت انسانی به هرحال دایره گستره سلامت بسیار وسیع است اما سلامت روان از اهمیت بیشتری برخوردار است.

جمال جوادی جهرمی موضوع سلامت روان را رویکردی بین بخشی دانست و اظهار داشت:وزارت بهداشت به تنهایی قادر به تامین سلامت روان جامعه نیست بلکه همه دستگاههای مختلف باید تمام توان و امکانات خود را در این راستا بسیج کنند.

رئیس کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان سپیدان احداث پارک سلامت روان در شهرستان را از راهکارهای موثردر حوزه سلامت روان عنوان کرد واظهار داشت: احداث پارک سلامت روان با رویکرد مولفه های اجتماعی سلامت روان در دستور کار وزارت کشور است که می تواند در حوزه پیشگیری نقش آفرین باشد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *