تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه سپیدان در جلسه شورای فرهنگی شهرستان

در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان که به ریاست امام جمعه شهرستان و باحضور معاون فرماندار سپیدان در دفتر امام جمعه برگزار شد،از سوی دفتر امام جمعه و ادارات فرهنگ وارشاد اسلامی،بنیاد شهید،شهردار و شورای هماشهر،تربیت بدنی وبرق سپیدان از خبرنگاران فعال در شهرستان تجلیل شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان به ریاست حجت الاسلام واالمسلمین سید عبدالرحمن موسوی انور امام جمعه سپیدان وبا حضورقاسم پاک نژاد معاون فرماندار سپیدان ،اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولان،خبرنگاران واصحاب رسانه ی شهرستان در دفتر امام جمعه برگزار شد.
امام جمعه شهرستان در این جلسه ضمن تبریک روز خبرنگار نقش رسانه را در جلوگیری از شکل گیری التهابات در جامعه بسیار پر رنگ دانست وافزود: امروز امپراطوری رسانه به دست دشمنان حق است به گونه ای که در مسئله حجاب که حتی قبل از انقلاب رضا خان نتوانست با زور و سرنیزه آن را از ما بگیرد متاسفانه امروز به جایی رسیده ایم که بعضی از دختران شیعه از بی حجابی خود عکس و کلیپ گرفته و با افتخار آن را پخش می کنند.
حجت الاسلام سیدعبدالرحمن موسوی انور خبرنگاران را اسلحه بدستان امروز معرفی کرد واذعان داشت:امروز تاثیر رسانه بیشتر از یک سلاح است و می توان گفت یکی از عوامل رشد و ترقی یک جامعه رسانه است البته در مقابل می تواند عامل تنزل هم باشد.
امام جمعه سپیدان با بیان اینکه رسانه های جامعه اسلامی باید به حرکت درمسیر ترقی و رسیدن به کمال کمک کنند،تصریح کرد:رسانه و رسول هر دو در یک طیف هستند رسول رسانه است و پیام الهی را به مردم می رساند رسانه های دینی نیز باید مطالبه گر حق باشد و در مسیرحق حرکت کند و توان ظرفیت شهرستان و دولت را در انعکاس اخبار در نظر بگیرند وبه عنوان یک امانت رسالت انسانی خود را بازتاب دهند.
معاون فرماندار سپیدان نیز در این جلسه ضمن تبریک روز خبرنگار با اشاره به وضعیت منطقه گردشگری مارگون،اظهار داشت:از سال ۹۵ تاکنون در بحث راه دسترسی وتعریض جاده روستای مارگون اقدامات خوبی صورت گرفته است.
قاسم پاک نژاد با بیان اینکه مدیریت این منطقه گردشگری به جوامع محلی واگذار شده است،تاکید کرد:در حال حاضر در این منطقه هیچ گونه پول و وجهی از افراد دریافت نمی شود و کنترل ترافیک نیز از طریق جوامع محلی انجام می گیرد.
در پایان از اینجانب سرکار خانم سهیلا برومند خبرنگار سایت سپیدان فردا و خبرنگاران سایت های خبری مارگون، آدینه سپیدان و همچنین خبرنگاران خبرگزاری صداوسیمای مرکز فارس در سپیدان وبخش بیضا،ایرنا ،خبرنگاران روزنامه بامداد سپیدان وکیهان به خاطر پوشش به موقع و کامل خبرهای شهرستان تقدیر شد.

گفتنی است این برنامه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سپیدان برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *