باحضور فرماندار سپیدان مشکلات سه روستای بخش مرکزی شهرستان بررسی شد

مسائل ومشکلات اهالی سه روستای ریگان،بردزرد و ده کهنه از توابع بخش مرکزی شهرستان سپیدان با حضور جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان وتعدادی از مسئولین شهرستان بررسی و پیگیری شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان به همراه سعید کریمی بخشدار بخش مرکزی،محمد علی عارفی دبیر ستادمدیربت بحران فرمانداری وچند تن از مسئولین شهرستان با حضور در روستاهای ریگان،برد زرد و ده کهنه ضمن بازدید ازاین سه روستا،مسائل ومشکلات اهالی این مناطق را بررسی کرد.

فرماندار سپیدان در حاشیه این نشست ها،بازدید از روستاها و بررسی مشکلات روستائیان را از وظایف مسئولین دانست وافزود: ما امروز شاهد خدمات فراوان نظام اسلامی در نقاط محروم و روستا ها هستیم ولی علی رقم تمام این خدمات هنوز مشکلاتی در این مناطق وجود دارد که باسعی و تلاش مسئولان این مشکلات برطرف خواهد شد.
جمال جوادی جهرمی تامین زیر ساخت ها را از عوامل مهم در ایجاد اشتغال و پایداری در روستاها عنوان کرد و افزود: ما باید به گونه ای تلاش کنیم با فراهم سازی زمینه اشتغال در روستا تثبیت جمعیت و مهاجرت معکوس در روستاهای شهرستان صورت پذیرد و لذا در این راستا مشکل روستاهای شهرستان در حوزه های مختلف عمرانی،اقتصادی،اجتماعی و … باید به صورت جدی پیگیری شود.


نماینده عالی دولت در سپیدان با اشاره به بحران آب در کشور،بیان داشت:مشکل کمبودآب شرب وآب کشاورزی مشکل بخش اعظمی از استان های کشور بوده که در سال های اخیر استان فارس نیز با این بحران مواجه شد وامسال نیز به دلیل خشکسالی های اخیر ،شهرستان سپیدان نیز با بحران کم آبی روبه رو شده است که در این راستا وحدت رویه در تامین آب شرب و رعایت الگوی مصرف و صرفه جویی مقوله ای است که همه باید آن را به خوبی اجرایی کنند.
در ادامه نمایندگانی از مردم روستامهمترین مشکلات خود را درحوزه وضعیت آب شرب ،گازرسانی، بهسازی راه روستایی،آنتن دهی تلفن همراه،نبود اینترنت و غیره رابیان نمودند که مسئولین دستگاهای مختلف نیز راهکارها واقدامات سازمانی خود جهت رفع و کاهش مشکلات عنوان شده مطرح نمودند و در پایان فرماندار شهرستان دستورات لازم جهت رفع مسائل مطرح شده را صادر کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *