پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت روز خبرنگار

مهندس جمال جوادی جهرمی با صدور پیامی فرارسیدن ۱۷ مرداد ، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه ، مطبوعات ،خبرنگاران و فعالان این عرصه در شهرستان تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،در پیام جمال جوادی فرماندار سپیدان آمده است:
بسمه تعالی
نامگذاری ۱۷ مرداد ماه روز شهادت خبرنگار شهید ” محمود صارمی ” به عنوان روز خبرنگار فرصت ارزشمندی است برای پاسداشت و قدردانی از تلاش ها و مجاهدت های بی‌دریغ خبرنگاران بیدار و آزاد اندیشی که زبان گویا و چشم بیدار جامعه‌اند. اندیشه سازان آگاه که در جهت تعالی افکار عمومی، روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه تلاش می کنند.
به راستی و درستی که خبرنگاران؛ از پیشقراولان و طلایه داران راستین عرصه اطلاع رسانی وفرهنگ سازی در جامعه می‌باشند که نقش انکارناپذیری در ارتقای درک و تحلیل اقشار مختلف جامعه، اعتلای بینش سیاسی و اجتماعی مردم و بسترسازی برای رشد و توسعه روز افزون جامعه ایفا می‌کنند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید والا مقام محمود صارمی و سایر شهدای عرصه اطلاع رسانی روز خبرنگار را به همه‌ی اصحاب رسانه و زحمتکشان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی در نشریه‌های مکتوب و سایت‌های خبری و تحلیلی و فضاهای مجازی که عهده دار این رسالت عظیم هستند تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و امیدوارم که در راه پر مخاطره اطلاع‌رسانی و آزاداندیشی مو فق و موید باشید.
جمال جوادی جهرمی

فرماندار شهرستان سپیدان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *