پیام تبریک فرماندارسپیدان به مناسبت هفته حجاب وعفاف

مهندس شبیر زارع خفری فرماندار سپیدان طی پیامی، فرارسیدن هفته حجاب و عفاف را به همه بانوان شریف و مؤمن شهرستان سپیدان تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،در این پیام آمده است:
بسمه تعالی
حجاب اسلامی تجلی زیبایهای معنوی زن است بدون شک حجاب دینی ، زن را از آفات و بیماریهای بسیاری بیمه می کند ومی تواند طراوت وجمال او را پایدار سازد.
زنان با حجاب خود هم در تحکیم خانواده شخصی خود و هم در تحکیم خانواده دیگران نقش دارند اما عفاف و حجاب فقط مختص بانوان نبوده و مردان جامعه اسلامی نیز با ید نمونه بارز و کامل یک مرد مسلمان باشند و همواره ارزش‌های دینی خود را به نحو مطلوب به جوانان و نوجوانان انتقال داده و آسیب پذیری این قشر را کمتر نماییم .
فرهنگ عفاف و حجاب می تواند به عنوان یک محرک موثر در جامعه، ضامن دستیابی به اوج کمال و یا رسیدن به زوال و نابودی باشد، این الگو را باید به سوی آمال متعالی سوق داد. لذا، در ترویج و گسترش حجاب و عفاف لازم است تا با اقدامات برنامه ریزی شده و بهره جستن از الگوهای شایسته همچون بانوی بزرگ اسلام حضرت زهرا (س)در این راستا گام برداشت .
اینجانب، فرارسیدن هفته ترویج عفاف و حجاب را به همه بانوان شریف و مؤمن شهرستان سپیدان، تبریک عرض نموده، توفیق روزافزون همگان را در سایه عنایات امام عصر (عج) و تبعیت از رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تحقق اهداف دولت تدبیر و امید، در راستای اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب و تلاش در جهت ارتقاء کیفی آن در جامعه که سلامت رفتار و کردار جوانان این مرز و بوم را تضمین می نماید، از درگاه ایزد منان، مسألت دارم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *