شناسایی ۲۵ نقطه حادثه خیز در جاده های سپیدان

معاون فرماندار سپیدان با بیان اینکه ۲۵ نقطه حادثه‌خیز در جاده‌های سپیدان شناسایی شده است؛اظهارداشت:رفع واصلاح این نقاط با جدیت در دستور کار شورای ترافیک شهرستان قرار گرفته است.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان، به منظور بررسی و شناسایی نقاط حادثه خیز جاده های شهرستان ،شورای هماهنگی ترافیک شهرستان سپیدان به ریاست قاسم پاک نژاد معاون فرماندار سپیدان وبا حضور سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.
معاون فرماندار سپیدان در این جلسه عدم زیرساخت‌های مناسب راه‌ها را یکی از عوامل مهم وقوع تصادفات دانست وافزود: ضرورت دارد در این زمینه برنامه‌ریزی‌های اساسی و لازم مبنای کار قرار گیرد و فرهنگ‌سازی مناسبی در ارتباط با رعایت صحیح قوانین راهنمایی و رانندگی در بین رانندگان انجام شود.


قاسم پاک نژادبا اشاره به اینکه حتی کشته شدن یک نفر در تصادفات رانندگی هم زیاد است، بیان داشت: فرهنگ رانندگی نسبت به سال‌های گذشته ارتقا یافته است و برای اینکه شاهد کاهش تصادفات جاده‌ای باشیم باید جاده استاندارد داشته باشیم.


معاون فرماندار سپیدان در پایان با بیان اینکه ۲۵ نقطه حادثه‌خیز در جاده‌های سپیدان شناسایی شده است؛اظهارداشت:رفع واصلاح این نقاط با جدیت در دستور کار شورای ترافیک شهرستان قرار گرفته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *