پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها

شبیر زارع خفری فرماندارسپیدان در پیامی، چهاردهم تیر ماه، روز شهرداری ها و دهیاری ها را به کلیه دست اندرکاران عرصه مدیریت شهری و روستایی شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروزه برنامه ریزی و مدیریت نوین شهری و روستایی در فرآیند نظام مردم سالاری دینی، موجب کیفیت بخشی به خدمات شهری و روستایی شده است بطوریکه علاوه بر ارائه خدمات مناسب، شهرداریها و دهیاریها به لحاظ تنوع فعالیت ها و ارزشهای فرهنگی و اجتماعی دارای اهمیت فراوان می باشند.
شهرداری ها و دهیاری ها به عنوان یک نهاد عمومی با ساختار خدماتی و اجرایی مبتنی بر مشارکت مردم، همواره مورد توجه بوده و برای دست یابی به شاخصه های شهر و روستای توسعه یافته و پویا نیازمند عزم و اراده جدی تمامی تلاشگران این عرصه است که با برنامه ریزی علمی، مسیر توسعه همه جانبه را هموار و فضایی مطلوب را برای مردم فراهم کنند.
فرارسیدن ۱۴ تیرماه به عنوان روز «شهرداری و دهیاری» فرصتی مغتنم برای قدردانی و تجلیل از فعالیت‌های خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مدیریت شهری و روستایی است که شبانه روز برای توسعه، پیشرفت و بالندگی شهرستان تلاش و فعالیت می‌کنند.
اینجانب این روز را به تمامی دست اندرکاران عرصه مدیریت شهری و روستایی به ویژه مدیران و کارکنان خدوم و زحمت کش شهرداری ها و دهیاری های شهرستان سپیدان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم درسایه یکدلی و تعامل مردم و مسئولان در فراهم نمودن هر چه بیشتر زمینه مشارکت مردمی، شاهد پیشرفت و تعالی شهرستان درعرصه های مختلف باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *