دیدار فرماندار سپیدان با خانواده شهید مبارزه با مواد مخدر شهرستان

به مناسبت گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر ،شبیر زارع خفری فرماندارسپیدان به همراه اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ازخانواده شهید والامقام جهانگیر شریفی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،فرماندار سپیدان در این دیدارضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و به خصوص شهدای مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: : این شهدا با نثار جان خود از دنیای خود گذشتند و سرمایه اخروی فراهم کردند.

زارع خفری با بیان اینکه باید رهرو واقعی شهدا باشیم ،تصریح کرد:امروز امنیت و سرافرازی کشور و ملت ایران مدیون فداکاری و ازخود گذشتگی این شهدا و صبر و مقاومت خانواده های آنان است لذا دیدار با خانواده معظم شهدا ورفع مشکلات آنان وظیفه همه ما است .


فرماندار سپیدان در پایان اذعان داشت: خانواده های معظم شهیدان مظهــر صبر ، استقامت و پایداری هستند و الگوی مناسبی برای همه ما مسئولین و مردم می باشند ما باید با تأسی از آنان برای نیل به اهداف و آرمان های بلند نظام جمهوری اسلامی بیش از پیش کوشا باشیم.


گفتنی است :شهید والامقام جهانگیر شریفی در تاریخ ۲۱ بهمن ماه۱۳۷۷ درسن ۲۴سالگی در حین درگیری با اشرار مسلح وسوداگران مرگ به درجه رفیع شهادت رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *