ضرورت همراهی و همدلی مردم برای گذر از بحران آب

معاون فرماندار سپیدان بر ضرورت همراهی و همدلی مردم برای گذر از بحران آب شهرستان تاکید کرد و افزود: تامین آب شرب مردم از مسائل اساسی شهرستان سپیدان است که در این راستا تمام مسئولین حوزه های تامین و مدیریت آب در تلاش هستند تا دغدغه ها را رفع و نیاز مردم را تامین کنیم اما این امر بدون همدلی ،همراهی ومشارکت همگان و تلاش در بهره وری و مصرف صحیح و بهینه آب ممکن نیست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،به منظور بررسی و رفع مشکل آب شرب سه روستای کوشکک،موروزه وشیر بابا از توابع بخش مرکزی شهرستان سپیدان ،شورای هماهنگی مدیریت بحران به ریاست قاسم پاک نژاد معاون فرماندار سپیدان و با حضور سایر اعضا این شورا و نمایندگانی از اهالی این سه روستا در محل فرمانداری سپیدان برگزار شد.

معاون فرماندار سپیدان در این جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات در ماه مبارک رمضان،اظهار داشت: متأسفانه در سال های اخیر در پی کاهش بارش نزولات جوی ، افزایش تقاضای آب شرب و پائین آمدن سطح آب های زیر زمینی، سپیدان با معظل جدی کمبود آب مواجه شده است.

قاسم پاک نژاد با بیان اینکه با تغییر الگوی مصرف و فرهنگ سازی، بخش قابل توجهی از مشکلات کم‌آبی برطرف می شود،تصریح کرد: فرهنگ سازی مصرف بهینه آب نه تنها در استفاده از آب شرب که در بخش کشاورزی نیز می باید مورد توجه عموم مردم قرار گیرد تا بتوان از آب موجود بهترین بهره را برده و استفاده کرد.

معاون فرماندار سپیدان بر ضرورت همراهی و همدلی مردم برای گذر از بحران آب تاکید کرد وافزود: تامین آب شرب مردم از مسائل اساسی شهرستان است که تمام مسئولین حوزه های تامین و مدیریت آب در تلاش هستند تا دغدغه ها را رفع و نیاز مردم را تامین کنیم اما این امر بدون همدلی ،همراهی ومشارکت همگان و تلاش در بهره وری و مصرف صحیح و بهینه آب ممکن نیست.

در ادامه این جلسه راه حل های پیش رو برای مشکل آب سه روستای مذکورمورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذگردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *