مسئولان راهکارهای مناسب برای حل مشکلات واحدهای تولیدی سپیدان ارائه کنند

فرماندار سپیدان با بیان اینکه مصوبات کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید  باید کارساز بوده و منجر به رفع موانع و مشکلات مسیر تولید شود،اظهار داشت:مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید ضمن رعایت قوانین و مقررات، موانع رونق تولید را  برطرف و برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان راهکارهای مناسب ارائه و اجرایی کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،به منظور بررسی و تبادل نظر و هماهنگی برای حل و فصل مشکلات و موانع فراروی واحدهای تولیدی،کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید شهرستان به ریاست شبیر زارع خفری فرماندار سپیدان وبا حضورقاسم پاک نژاد معاون فرماندار سپیدان،روسای ادارات عضو کارگروه و همچنین تعدادی از روسای بانک ها و صاحبان صنایع شهرستان در دفتر فرماندار سپیدان برگزار شد.

فرماندار سپیدان در این جلسه یگیری مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی و رونق یا ارتقاء توان تولید را از اهداف کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بیان کرد و افزود:در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان رصد می‌شود تا موانع پیش روی فعالیت این واحدها را برداریم.

شبیر زارع خفری با بیان اینکه مصوبات کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید باید کارساز بوده و منجر به رفع موانع و مشکلات مسیر تولید شود،اظهار داشت:مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید ضمن رعایت قوانین و مقررات، موانع رونق تولید را  برطرف و برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان راهکارهای مناسب ارائه و اجرایی کنند.

در ادامه مشکلات ۱۰ واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفت که پس از طرح موضوع واستماع مشکلات توسط صاحبان این واحدها، تصمیمات لازم برای رفع موانع آنها اتخاذ و مصوب گردید.

 

 

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *