دی ۱۳۹۷

شاهرخ رستمی به عنوان دوازدهمین بخشدار بیضا معرفی شد

در جلسه شورای اداری بخش بیضا شهرستان سپیدان که به با حضور فرماندار سپیدان ،مدیر کل دفتر امور سیاسی وانتخابات استانداری فارس و امام جمعه بخش بیضا در محل دانشگاه آزاد واحدبیضا برگزار شد، شاهرخ رستمی به عنوان بخشدار جدید بخش بیضا شهرستان سپیدان معارفه شد.

بازدید فرماندارسپیدان از حوزه امتحانات دانشگاه پیام نور

 جمال جودی جهرمی فرماندار شهرستان با حضور در دانشگاه پیام نور واحد سپیدان از  نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم این دانشگاه بازدید کرد.

ضرورت ثبت به‌ موقع وقایع حیاتی در اداره ثبت احوال

فرماندار سپیدان بر اهمیت ثبت وقایع حیاتی و رعایت الزامات قانونی در این زمینه تأکید و اظهار داشت: با توجه به اینکه  ثبت وقایع حیاتی، وفات و ولادت باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن منعکس شود، ضرورت دارد ادارات و ارگان های شهرستان و ثبت یاران همکاری لازم و دقیق را با اداره ثبت احوال در ثبت بموقع وقایع حیاتی شامل تولد، وفات، ازدواج و طلاق داشته باشند.

مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در سپیدان همزمان با سراسر کشور برگزار شد

مراسم بزرگداشت حماسه با شکوه ۹ دی امروز در شهراردکان سپیدان همزمان باسراسر کشور با حضور فرماندار سپیدان،امام جمعه سپیدان ،اعضای شورای تامین ،مسئولان شهرستان ،بسیجیان ،دانش آموزان و اقشار مختلف مردم انقلابی و شهیدپرور سپیدان در محل میدان شهید قنوتی شهر اردکان برگزار شد.

دیدار سرپرست وکارکنان ثبت احوال سپیدان با فرماندار شهرستان

بمناسبت هفته ثبت احوال ،احسانی  سرپرست اداره ثبت احوال سپیدان به همراه کارکنان این اداره با جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان  دیدار کردند.

بازدید فرماندار سپیدان از بازدید از اقامتگاه بوم گردی و گردشگری محله موریکش

فرماندار سپیدان به اتفاق نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی ،مدیر کل دفتر امور روستائی استانداری و چند تن از مسئولان محلی از از اقامتگاه بوم گردی و گردشگری محله موریکش واقع در روستای برشنه از توابع بخش مرکزی سپیدان بازدید کرد.

آغاز برنامه غنی سازی و احیای ۴۲۱هکتار از جنگل های شهرستان سپیدان

در راستای حفاظت، احیاء و توسعه منابع ملی، طرح غنی‌سازی و احیای مراتع وجنگل‌های شهرستان سپیدان  با وسعت ۴۲۱ هکتار و  با حضور نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار سپیدان،مدیر کل دفتر امور روستائی استانداری فارس و برخی از مسئولان محلی شهرستان در ارتفاعات روستای ساران علیا از توابع بخش مرکزی آغاز شد.

خدمات ودستاوردهای ۴ دهه انقلاب در شهرستان سپیدان برای نسل جوان تبیین و تشریح شود

فرماندار سپیدان در جلسه شورای اداری شهرستان با بیان اینکه دشمنان در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تصور واهی وباطل ساقط شدن نظام را در ذهن خود می پرواندند،تاکید کرد:مسئولان باید بعنوان حافظان نظام حریم ولایت وبعنوان سخنگوی دولت وامنای مردم و دولت نه تنها در بازه زمانی دهه فجر بلکه فراتر از این ایام خدمات ودستاوردهای ارزشمندی که در سایه استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی در کشور ایجاد شده را برای مردم بویژه نسل جوان تبیین و تشریح کنند.

دیدار فرماندار سپیدان با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس

فرماندار سپیدان به اتفاق رئیس جمعیت هلال احمر و دبیر ستاد مدیریت بحران شهرستان با مدیر عامل جدید جمعیت هلال احمر استان فارس دیدار و در خصوص مسائل و مشکلات شهرستان گفتگو کرد.

مرکز مشاوره <<بهارنکو>> درسپیدان راه‌اندازی می شود

فرماندار سپیدان اظهار داشت:مرکز آموزش و مشاوره بهار نکو در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی و در جهت استحکام بنیان خانواده در شهرستان سپیدان افتتاح و راه اندازی خواهد شد.