آبان ۱۳۹۷

نقش بی بدیل آموزش وپرورش در آموزش ونهادینه سازی فرهنگ پدافند غیرعامل

فرماندار سپیدان با تأکید بر اینکه آموزش و فرهنگ‌سازی در امر پدافند غیرعامل بسیار مهم و ضروری است،اذعان داشت:آموزش وپرورش به عنوان یکی از مهمترین واساسی ترین نهادهای فرهنگی جامعه، نقش اساسی در آموزش پذیری و نهادینه کردن فرهنگ پدافندغیرعامل درسطح مردم وجامعه برعهده دارد.

پیام فرماندار سپیدان به مناسبت هفته پدافند غیر عامل

مهندس جمال حوادی جهرمی فرماندار سپیدان به مناسبت هفته پدافند غیرعامل، پیامی صادر کرد.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و بخشدار بخش همایجان شهرستان سپیدان معارفه شدند

در جلسه شورای اداری شهرستان سپیدان که به ریاست فرماندار سپیدان وبا حضور معاون مدیر کل دفتر امور سیاسی وانتخابات استانداری فارس در محل فرمانداری برگزار شد، نادر ضیائی به عنوان معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و سجاد خسروانیان به عنوان بخشدار بخش همایجان شهرستان سپیدان معارفه شدند.

تقویت جنبه های اجتماعی سلامت از نیازهای اصلی حوزه سلامت است

فرماندار سپیدان با اشاره به لزوم اجتماعی کردن سلامت،اذعان داشت:در حال حاضر با فراهم بودن نسبی زیر ساخت های انسانی و فیزیکی، گذر از پیچ تاریخی حوزه سلامت صرفا با اصلاح فرایندهای مدیریتی و نگاه اصولی به متغیرهای اجتماعی سلامت حاصل خواهد شد.

برنامه های هفته پدافند غیرعامل در شهرستان سپیدان تشریح شد

در جلسه شورای هماهنگی پدافند غیر عامل که به ریاست جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان و با حضور سایر اعضا شورا در سالن فرمانداری برگزار شد،برنامه های هفته پدافند غیر عامل در شهرستان سپیدان تشریح شد.

افتتاح پارک محله در روستای کمهر شهرستان سپیدان

طی مراسمی و با حضور نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار سپیدان پارک محله روستای کمهر از توابع بخش مرکزی سپیدان افتتاح و به بهره برداری رسید.

کلنگ زنی دو پروژه ورزشی در شهرستان سپیدان

طی مراسمی و با حضور نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار سپیدان،مد‌‌‌یر کل ورزش و جوانان فارس و جمعی از مسوولان محلی کلنگ دو طرح ورزشی در شهرستان سپیدان به زمین زده شد.

گزارش تصویری >>بازدید فرماندار سپیدان از نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای سالمندان

جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان از نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای سالمندان تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان بازدید کرد.

همایش بانوان ورزشکار شهرستان سپیدان برگزار شد/بانوان در رشد ، توسعه و شکوفایی ورزش نقش ارزنده ای ایفا می کنند

جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان در همایش بانوان ورزشکار شهرستان اظهار داشت:بانوان در رشد ، توسعه و شکوفایی ورزش نقش ارزنده ای ایفا می کنند و نباید افتخارآفرینی های این قشر نادیده گرفته شود.

نقش موثر آموزش دهیاران در توسعه روستایی

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار سپیدان با اشاره به نقش موثر آموزش دهیاران در توسعه روستایی،اظهار داشت: بین آموزش دهیاران و توسعه روستایی رابطه معناداری وجود دارد یعنی هر چه آموزش ها با کمیت وکیفیت بیشتری صورت گیرد ، دستیابی به توسعه روستایی نیز از شتاب بیشتری برخوردار می گردد.