شهریور ۱۳۹۷

برگزاری جشن بزرگ عید سعید غدیر خم در شرکت صنعتی فراپاکس

با حضور فرماندار سپیدان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی جشن فرخنده عید سعید غدیر در شرکت صنعتی فراپاکس برگزار شد.

بررسی خدمات بیمارستان امام حسین(ع) سپیدان با حضور معاون درمان وزارت بهداشت

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به اتفاق نماینده مردم سپیدان در مجلس و فرماندار سپیدان از بیمارستان ۹۶ تختخوابی امام حسین(ع) شهر اردکان سپیدان، بازدید کرد.

افتتاح چند طرح عمرانی ،خدماتی و بهداشتی در بخش بیضا

در ششمین روز از هفته دولت در مراسمی با حضور معاون وزیربهداشت،درمان وآموزش پزشکی،نماینده مردم شهرستان سپیدان درمجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان سپیدان با صرف اعتباری افزون بر چهل وهشت میلیارد ریال سه طرح عمرانی ،خدماتی ،درمانی وبهداشتی در بخش بیضا سپیدان افتتاح ومورد بهره برداری قرارگرفت.

دیدار فرمانده سپاه شهرستان با فرماندار سپیدان

به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر و هفته دولت ، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سپیدان و تعدادی از عوامل این مجموعه با حضور در فرمانداری باجمال جوادی فرماندار سپیدان دیدار و گفتگو کرد.

دیدار فرماندار سپیدان با خانواده معظم شهید مراد کریمی

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و به منظور تجلیل وتکریم ازخانواده های معظم شهدا،مهندس جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان به همراه جمعی از مسئولین شهرستان با خانواده معظم شهید والامقام مراد کریمی دیدار و گفتگو کرد.

افتتاح پروژه های عمرانی بخش مرکزی و همایجان سپیدان در چهارمین روز از هفته دولت

پروژه های بخش مرکزی و همایجان سپیدان با حضور فرماندار شهرستان ،معاون فرماندار،بخشداران تابعه و مسئولان دستگاههای اجرایی در چهارمین روز از هفته دولت افتتاح و کلنگ زنی شد.

نشست ادبی شاعران سپیدان، سروستان و استهبان برگزار شد.

همزمان با هفته دولت و گرامیداشت دهه امامت و ولایت با حضور فرماندار سپیدان نشست ادبی شاعران انجمن شعر و ادب سپیدان، سروستان و استهبان در روستای برشنه از توابع بخش مرکزی سپیدان برگزار شد.

گشایش پروژه‌های بخش بیضا سپیدان با اعتباری بالغ بر ۱۲۰میلیارد ریال

همزمان با سومین روز از هفته دولت، با حضور فرماندار سپیدان، امام‌جمعه و بخشدار بخش بیضا، ۹ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ‌بر ۱۲۰ میلیارد ریال در بخش بیضا سپیدان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

افتتاح چند طرح عمرانی و خدماتی در نخستین روز هفته دولت در سپیدان

در نخستین روز از هفته دولت ۶ طرح عمرانی و  خدماتی با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد و۶۲۴ میلیون تومان با حضور استاندار فارس و نماینده وفرماندار سپیدان در شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

حضور شهرستان سپیدان در نخستین نمایشگاه توانمندی های روستاییان وعشایر فارس

فرماندار سپیدان اذعان داشت: نخستین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر فارس از دوم تا هشتم شهریورماه در پارک آزادی شیراز در حال برگزاری است و نمایندگان روستائیان وعشایر سپیدان در این نمایشگاه حضوری پررنگ داشته اند.