مرداد ۱۳۹۷

دیدار امام جمعه شهرستان با فرماندار سپیدان

حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالرحمن موسوی انور امام جمعه شهرستان به همراه تعدادی از اعضا ستاد نماز جمعه با جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان دیدار وانتصاب وی را بعنوان نماینده عالی دولت در شهرستان تبریک گفتند.

حوزه سلامت، نوک پیکان خدمت گزاری در نظام جمهوری اسلامی ایران

سیاوش کریمی سرپرست شبکه بهداشت و درمان سپیدان به همراه جمعی از کاکنان این مجموعه با جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان دیدار وانتصاب وی را بعنوان فرماندار جدید شهرستان تبریک گفتند.

ضرورت تدوین طرح جامع توسعه بخش کشاورزی شهرستان سپیدان

فرماندار سپیدان با اشاره به بحران و چالش کم آبی در سپیدان بر ضرورت تدوین طرح جامع توسعه بخش کشاورزی شهرستان تاکید کرد.

دیدار شهردار و شورای شهر اردکان با فرماندار سپیدان

عبدالمطلب رهنماشهردار اردکان به همراه اعضای شورای اسلامی شهر اردکان  با جوادی جهرمی، فرماندار جدید سپیدان دیدار و  انتصاب وی را بعنوان نماینده عالی دولت در سپیدان تبریک گفتند.

دیدار فرماندار سپیدان با امام جمعه شهرستان

جمال جوادی فرماندار سپیدان با حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالرحمن موسوی انور امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

تقویت روحیه جهادی در برابر فشارهای دشمنان خارجی

فرماندار شهرستان سپیدان در نخستین جلسه شورای اداری بخش بیضا  با بیان اینکه تمام مسئولین دستگاه های مختلف اجرایی شهرستان باید بصورت شبانه روزی در شهرستان حضورداشته باشند اظهار داشت: با توجه به شرایط فعلی جامعه وفشارهای دشمنان باید روحیه جهادی در بین مسئولین ،کارکنان،کارگران وهمه مردم نهادینه شود بدون شک یکی از راه های مهم مقابله با این مشکلات تلاش ،کارمضاغف واستفاده بهینه از منابع موجود داخلی است .

ضرورت آمادگی کامل برای مقابله با بحران های احتمالی در شهرستان سپیدان

نماینده عالی دولت در سپیدان سازمان هلال احمر را از سازمان های پیش قدم وپیش رو معرفی کرد و اظهار داشت:امیدوارم در این شهرستان حادثه و بحران حادث نشود اما اقلیم و و شرایط جغرافیایی این شهرستان ایجاب می کند همواره آماده مقابله با بحران باشیم.

فرهنگ پرسشگری اصلی ترین مطالبه مردم و پاسخگویی وظیفه اساسی مسئولین است

جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان در نخستین دیدار مردمی خود با اهالی شهر اردکان، اظهار داشت:فرهنگ پرسشگری اصلی ترین مطالبه مردم و پاسخگویی وظیفه اساسی مسئولین است.

تودیع و معارفه رئیس اوقاف شهرستان سپیدان برگزار شد

طی مراسمی آیین تودیع و معارفه رئیس اداره ی اوقاف و امور خیریه شهرستان‌ با حضور فرماندار سپیدان و معاون پشتیبانی  اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس در دفتر فرماندار سپیدان برگزار شد.

میز حمایت از سرمایه گذاری در فرمانداری سپیدان راه اندازی خواهد شد

جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان در نشست با صنعتگران شهرستان با انتقاد از روند طولانی پاسخگویی به استعلامات،اظهار داشت :در راستای حمایت از سرمایه گذاران در سپیدان میز حمایت از سرمایه گذاری در فرمانداری تشکیل خواهد شد تا فرآیند استعلامات ظرف مدت یک هفته در این شهرستان انجام شود.